Бутерброди

Фото - Фото - Бутерброди

Як готувати

Дуже смачні і ошатні бутерброди робить моя 11-річна дочка. Нарізає батон, змащує кожен шматочок маслом з одного боку і обсмажує на сковорідці маслянной стороною вниз. Потім повторює процедуру для іншої сторони скибочок. Після цього натирає скибочки чеснком. В окремому посуді змішує майонез, трохи кетчупу, додає роздавлений часник. Цією ніжно-рожевої сумішшю намазує обсмажений шматочок батона, зверху викладає шпротінку і тонкий скибочку солоного огірка (або свіжого помідора). І вже готовий бутерброд рясно посипає сушеним кропом. В результаті - дивовижне поєднання кольорів (рожева помазка, золотиста шпротінка і темно-зелений кріп) і обладнаний смак.

Скибочки житнього хліба підсушити в духовці на решітці (мені подобається, щоб зверху м'якоть перетворилася на хрустку скоринку, а всередині хлібчик залишався ще м'яким). На цей хліб викладаються за бажанням або всі разом: обсмажені скибочки баклажанів, запечені скибочки кабачка, кружчкі свіжого солодкого перцю. Можна додати скибочки бринзи, сиру та шинки. Промазати один або декілька шарів, або зверху (за бажанням) майонезом, змішаним з давленим часником і зеленню, а зверху на все це відрізати кружечки свіжих помідорів.

Загалом, головне тут житній підсушений хліб (на відміну від підсмаженого, він не жирний виходить), який-небудь овоч (за бажанням) або їх комбінація, майонезна заправка і помідор. Без помідора вже зовсім не те (на мій суб'єктивний погляд, звичайно).