Солоні помідори і маринована цибуля

Фото - Фото - солоні помідори і маринована цибуля

Як готувати

Мої ПОМІДОРИ солоних-пучок кропу, пучок селери, 1 головка часнику, 25 маленьких (Не шеррі) міцних помідорів. Зелень нарізати, зуби часнику нарізати пополам.В каструлю на дно покласти половину зелені, часнику, перцю горошком, пару листів лавра.Уложіть на це помидорки і залити холодним розсолом (1 літр води-2 стол.ложки солі) Зверху посипати рештою спеціями. Помідори повинні постояти в теплі-5 днів, потім в холодильник!

МАРИНОВАНИЙ ЛУК

Лук повинен бути діаметром не більше 2-3 см. Ем дрібніше, тим краще. Я беру цибуля-севок. Лук очистити і бланшують у киплячій воді 2-3 хв., Тут же охолоджують. Укласти на дно банки лавровий лист і запашний перець горошком. Можна взагалі не користуватися ніякими прянощами. Цибулю і так смачний. Покласти в банки цибулю і залити гарячим маринадом. Маринад на 1 літр води 2 ст. ложки солі, 2 ст. ложки цукру, 1 склянка 9% оцту (можна менше, якщо не хочеться, щоб було гостро), закип'ятити. Залити цибулю гарячим маринадом. Для довгого зберігання стерилізувати банки. 0,5 літра 5 хвилин, 1 літр 7 хвилин.

Я роблю помідори без оцту-хочете? Для повноти смаку вони повинні стояти тиждень, але ще жодного разу не витримували більше 4 днів-с'едалісь.Ложіте в каструльку або в банку тверді помідори, пару лаврових листочків, кріп, перець горошком, зубчики часнику, можна кілька шматочків чищеного кореня хрону і пепероні і заливаєте гарячою водою з розрахунку 1 столова ложка з гіркою солі, щоб покрити помідори і придавлює тарелкой.Через 2 дні в холодильник-може, вам пощастить і домашні не з'їдять відразу, але мені жодного разу не вдалося спробувати -які вони через тиждень.