Суп-гуляш із серця від nadia (кулінар)

Фото - Фото - СУП-ГУЛЯШ ІЗ СЕРЦЯ ВІД NADIA (КУЛІНАР)

Як готувати

Серце очистила від жилок і порізала на шматки приблизно 2,5 х 2,5 Х 2,5 см. У мене його було приблизно 1,3кг. Дрібно порізала дві великі цибулини. На великій сковорідці обсмажити у великій кількості рослинного масла (я використовувала арахісове) на сильному вогні цибулю до золотистого кольору, кинула туди серце і обжарила його до рум'яності. Тут є деякі тонкощі. Спочатку м'ясо доло багато соку, але поступово цей сік вижарілся і м'ясо початок рум'янитися. Все це робилося на досить-таки сильному вогні при частому помішуванні. Потім склала всі це в каструлю, посолити, рясно посипала паприкою (пару столових ложок) і гострим крайньому перцем (приблизно чайна ложка кайанского перцю), додала трохи бульйону (думаю, можна і води), часник і вино і загасила на повільному вогні отак з годинку. Потім поклала туди щедрою рукою очищені від шкірки і мелкопорезанние помідори та солодкий перець і загасила ще з годинку. До того часу серце стало вже досить м'яким. Оскільки було вже пізно, то на цьому процес приготування і закінчився. Продовжила вже сьогодні. Додала ще бульйону і води до консистенції густого супу, довела до кипіння і поклала туди ж щипав галушки (з 1 яйця і 100г мукплюс щіпка солі), поросяти, ягняти морквину і стеблова селера (зовсім небагато) і порізану кубиками картоплю (3 великих картоплини) і три великих зубчики часнику через Часничниці. Загасила все це ще з півгодини до м'якості картоплі. Ближче до кінця заправила посмаженої на вижаренном на беконі жирі борошном (не більш столової ложки) і самими бекон вижаркамі. Подавала зі сметаною, петрушкою, свіжим білим хлібом і рекомендованим Тотошку merlot. Як я вже говорила, на одній тарілці ніхто не зупинився, тим більше, що обід був з одного цього дуже ситного страви. Рекомендую, особливо тим, хто бажає поправити своє залізо. Думаю, з яловичиною вийшло б не менш смачно, але і з серцем здорово.



psСделала вчора я його з яловичини з урахуванням того, що вирішила змінити відносного минулого "сердешного" варіанту. І виявилася абсолютно права! Без вина і з НАБАГАТО меншою кількістю борошна вийшло смачніше. Чоловіки з'їли по дві порції і навіть донька, яка не надто поважає гострі речі, із задоволенням умяла цілу тарілку (минулого разу у неї були проблеми зі смаком серця). Так, помідори цього разу використовувала зі свого городу і вийшов набагато більш насичений помідорний смак. Настійно рекомендую