Свинина шматком "спогади"

Фото - Фото - Свинина шматком

Як готувати

Вчора вийшло у мене чудове м'ясо. Справа була так. Був у мене шматок свинини, десь на кіло, а то і трохи більше. Цей шматочок свинини я обжарила в латці на оливковій олії на сильному вогні. Потім згадала Надю і поклала туди, в цю латку, три великих крупно презать цибулини. Потім згадала свою бабусю, презать пару морквин і один білий корінь соломкою і кинула туди ж. Малість присолити цю справу, закрила латку, зробила вогонь зовсім маленьким і пішла дивитися телевізор. Потім, через півгодинки, повернулася на кухню, відкрила латку, полила мяско соусом, і тут згадала Сталика, і поклала в латку великий такий пучек кінзи. Порізала його спочатку, звичайно. І знову пішла. Повернулася ще через пів-годинки. Запах був абсолютно непрічічний! Знову полила мяско соусом і знову згадала Сталика, і поклала в латку ложку столову меленої зіри. І пішла ще на пів годинки. Ну потім повернулася і вимкнула вогонь.

Подавала я цю справу з пастою. Тут я нікого не згадувала. Тут просто чоловік побажав "макарони". Ну і звичайно зі свіжим овочевим салатом.

Всім смачного!