"Best-ever brownies"

Знадобиться

1,25 склянки борошна

0,5 ч.л. солі

225 гр. вершкового масла

170 гр. напівгіркого шоколаду (або 100 гр. несолодкого і 70 гр. напівгіркого шоколаду), порубати на шматочки

2 склянки цукру (я поклала приблизно 1,5 склянки)



1 ч.л. ванільного екстракту

4 великих яйця

За бажанням можна додати подрібнені горіхи (0,5-1 склянка), пропорції при цьому не змінюються

Як готувати

1. Духовку попередньо розігріваємо до температури 175 С (350 F). Квадратну форму 23х23 см (я використовувала 20х20 см) змащуємо маслом і дно застилаем пергаментним папером (її теж змащуємо).



2. Просіваємо борошно з сіллю.

3. Растапливаем масло з шоколадом в чашці на водяній бані, постійно помішувати, поки маса не стане гладкою і без грудочок (можна і в каструльці на маленькому вогні, тільки заважати, щоб не пригоріло). Додаємо половину норми цукру, розмішуємо буквально 30 секунд, прибираємо з лазні, додаємо ванільний екстракт.

4. Цукор, що добре перемішуємо з яйцями. Потім половину яєчно-цукрової суміші починаємо помаленьку вливати в шоколадну суміш, заважаючи постійно, щоб яйця не згорнулися в гарячому шоколаді. Залишилася яєчну суміш віночком або міксером збиваємо до тих пір, поки маса не загусне, побіліє і збільшиться в об'ємі. Акуратно додаємо збиту масу в шоколадну суміш (за принципом додавання збитих білків). Коли суміші добре з'єднаються, починаємо додавати борошно. Готове тісто по консистенції схоже на густу сметану.

5. Виливаємо тісто в підготовлену форму для випічки, вирівнюємо верх і ставимо в середину духовки випекатся протягом 25-27 хвилин. За час випічки тістечка злегка піднімуться, верх стане більш темний і сухою. На 23-й хвилині робимо перевірку: спічечку протикаємо серединку, на ній повинні залишитися шматочки тіста, верх повинен підсохнути, але все-одно буде злегка липким. Вообщем, ці тістечка краще не допекти, ніж перепекти, якщо сумніваєтеся, то випікайте рівно 25 хвилин. Дістаємо тістечка і залишаємо остигати в формі (краще на ніч залишити). Розрізати тільки коли повністю охолонуть, я розрізала на 16 квадратиків.

6. пироженое можна зберігати вкритими 2-3 дні при кімнатній температурі, і можна заморожувати до місяця. Для цього кожне пироженое загортається окремо в плівку, розморожується загорнутим при кімнатній температурі. Також шматочки брауніз можна додавати в суміш для морозива, так як ці тістечка при заморожуванні не стають твердими, тому таке поєднання дуже приємно, морозиво зі шматочками брауніз досить поширено в Америці.

Ще раз хочу підсумувати. Самий смак брауніз в тому, що в середині вони повинні бути вологими, м'якими, такими кремовими что-ли. Перше враження, коли я їх спробувала - чимось схожі на пироженое "картопля", Але смак більш шоколадними та вишуканості. Прекрасно поєднуються з морозивом і шоколадним соусом. І ще маленька хитрість Щоб не перепекти тістечка і зупинити процес випічки вже після випічки - як дістали, відразу опускаємо форму в тазик (або що інше відповідне за розміром) з холодною водою.