Puschinskij gribnoj holodnik

Фото - Фото - Puschinskij gribnoj holodnik

Як готувати

Хорош Піщанський холодник в теплий погожий день ...

Сто грамів сушений грибів. В принципі - будь-яких. І не морочте мені голову - є в досяжності білі сушені гриби, теж мені біном Ньютона ... Як варіант, можна, звичайно взяти і 1/2 кг свіжих Шамшин-онов - але розжитися це Піщанський холодник?

Обшпарте білі гриби. Дайте їм набрякнути у воді, воду не зливати! А процідити настій і влити! А гриби отмокшіе і набряклі відварити до готовності бех жодних прянощів і солі в півтора літрах води.

Витягти гриби і нарізати соломкою, а бульйон ще раз процідити.



В окремій каструльці відварити в мінімумі води 400 грамів пісної телятини або (на бідність) курячої грудки. Відварювати до повної готовності зі звичайним набором прянощів і зелені. Витягти, м'ясо охолодити і нарізати соломкою (м'ясний і курячий бульйон не використовується!), 3 свіжих огірка очистити від шкірки, нарізати кубиками, змішати з дрібно нарізаним кропом і зеленню петрушки і селери. Посолити і відставити на 1/2 години, щоб суміш дала сік.

6 відварених круто яєць розрізати, витягти жовтки / Білки порубати. Круті жовтки перетерти зі сметаною (200 г), 1 чайною ложкою цукрового піску, сіллю і соком 1/2 лимона, 1/2 склянки грибного відвару. Змішати всі інгредієнти - овочі, зелень, грибний відвар, м'ясо, білки - і остудити нижче (я це підкреслюю!) Звичайного режиму холодильника, але не в якому разі не заморожуючи. Т.е до 3-4 градусів за Цельсієм. І тільки перед подачею - влити сметану з жовтками.

Подати з грубим "чорним 'хлібом або з "Пумпернікель" і вершковим маслом.

Після першої тарілки допустимо, незважаючи на все, випити 1 (одну!) Чарочку гіркою.

Від себе додам, що робила цей супчик неодноразово, смак абсолютно обладнаний і ні на що не схожий