Хацілім-1 від svetek

Фото - Фото - ХАЦІЛІМ-1 ОТ SVETEK

Як готувати

4 великих баклажана печемо в духовці до м'якості, потім відрізаємо хвостики і очищаємо від шкірки (я робила так, але є варіант - спекти баклажани на розсікач до хрусткої шкірки, яка теж потім віддаляється).

Ріжемо середню цибулину, смажимо до м'якості і золотистого кольору (щоб не гірчить!).

Роздавлений часник додаємо за смаком - якщо не великі любителі, можна покласти пару середніх часточок, якщо любителі побільше, то і кладемо, відповідно, більше.

Додаємо 3/4 ложки солі, сік від половини лимона, можна ще трошки чорного перцю (як кажуть, "за смаком").

Заливаємо все це 200 гр. майонезу і перемішуємо в кухонному комбайні (або блендером, або в м'ясорубці, тільки тоді майонез і лимон треба додати, коли овочі будуть прокручені). Кількість майонезу можна варіювати, класти його поменше, але якщо хочете, щоб все-таки залишалося схоже на "даний" - Ненабагато менше. А ще, якщо раптом здасться незайвим, можна додати трохи цукру - буквально чверть чайної ложечки. Мені здалося незайвим :)

Для оригінальності можна додати трохи рідкого диму - треба ж його хоч куди-небудь використовувати, пропорції давати не буду, тому що всі дими різні.