Булочки з сиром (від Ириши)

Фото - Фото - Булочки з сиром (від Ириши)

Знадобиться

На 40 шт.

Для тіста:

450 г звичайної або хлібної борошна

1 ч л солі

1 ч л куркуми

1 пакетик швидкодіючий сухих дріжджів

150 мл теплого молока

2 яйця + 2 жовтки



75 г масла, розтопити і злегка остудити

50 г тертого сиру чеддар

масло для змащування

Для начинки:

50 г сиру Chechire, Gouda або Port Salut (я брала Гауду), порізати на кубики (я б взяла трохи більше сиру, а то в моїх булочках він мало відчувався)

Приготування:

Просіяти всі сухі інгредієнти з дріжджами у велику миску, зробити поглиблення в центрі. Змішати молоко, яйця і 1 жовток з маслом і тертим сиром чеддар.

Додати мокрі інгредієнти до сухих, вимісити тісто. Викласти тісто на злегка посипану борошном поверхню і місити тісто, додаючи якомога менше муки! Вимісити тісто до гладкого, сухого і еластичного стану.

Покласти тісто в злегка змащену маслом миску, змастити маслом верх тіста, накрити рушником і залишити в теплому місці як мінімум на годину, поки тісто не збільшиться майже в двоє.

Викласти тісто на злегка посипану борошном поверхнею, місити поки воно не стане знову еластичним.

Розділити тісто на 4 частини, потім кожну частину на 8-10 частин. Місити кожен шматочок до м'якості.

Покласти шматочок сиру в кожен шматочок тіста, сформувати в кулю і покласти в паперовий стаканчик для міні маффинов і покласти у форму для маффінів.

Якщо немає такої форми, можна просто сформувати тісто з сиром в кулю і викласти їх на деку на відстані один від одного. Тоді вони будуть виглядати інакше.

Залишити ці булочки підходити в теплому місці, поки вони не збільшаться майже в двоє. Я їх накривала змащеній маслом плівкою.

Змастити булочки сумішшю з жовтка і 1 ст л води. Випікати при 200 С / Gas 6, близько 15 хвилин, до золотисто-коричневого кольору.

Як готувати