Торт кутузов

Фото - Фото - ТОРТ КУТУЗОВ

Як готувати

1) 1,5 склянки борошна посікти з 50 гр слив масла

2) 2 яйця розтерти з 1 склянкою цукру, додати 1 ст.л. меду і 0,5 ч.л. соди, 15 штук подрібнених волоських горіхів.

З'єднати 1 і 2.

З отриманого тесту зробити 5 лепешечек. Я ділю на вагах, виходить точно і зручно. Тісто буде липке, можна трохи підмішування борошна, але небагато, будьте обережні не переборщіть. ПЛАСТАЛ рукою в змащеній маслом формі. Коржі будуть дуже тонкі. Щоб рука не прилипала, проводити нею по борошну, а потім ПЛАСТАЛ.

Печуться коржі швидко, змащувати форму кожного разу. Я знімаю з форми за допомогою лопатки як для млинців, тому як вони можуть трохи прилипнути.

Спочатку коржі будуть м'якими, але потім стануть сухими. Це не страшно, тому що будемо використовувати багато крему і просочувати всю ніч не в холодильнику.

КРЕМ

50 гр м'якого вершкового масла, 1 склянка цукру розтерти. Додати 450 г сметани, можна 500, якщо дуже густа, апельсинову цедру натерту на дрібній тертці і 20 штук подрібнених волоських горіхів. Все добре перемішати.

Крем я теж поділяю на вагах, тільки не забудьте зважити миску спочатку.

Як і сказала раніше, торт повинен просочуватися на кухні всю ніч, вранці треба прибрати в холодильник щоб він застиг. Дуже смачно, солодко.