Фаршировані курячі нижні частини

Фото - Фото - Фаршировані курячі нижні частини

Знадобиться

Курячі ніжки

куряча грудка

смажені Шампіньі

Кедрові горішки

Маіонез

сіль, перець

Зняти з ніжок шкуру

перемолоти на "Puls" грудки (по рецепту з саита, треба зняти м'ясо з ніжки і перемолоти, але я етого не роблячи, так як багато роботи.Я потім ети чверті використовую для приготування курки з грибами іслівкамі, давала рецепт вище)

До перемолоти м'яса додати смажені і дрібно порізані гриби і кедрові орешкі.Посоліть, поперчити, що-б не було м'ясо суxое додати пару ложок маіонеза або сметани або вершків

шкурку від курку зашити, щоб вийшов як би мешечек.Наполніть фаршем, зашивати низ не треба, просто трохи підвернути шкурку

змастити форму маіонезом, покласти фаршировані чверті і сверxу теж змастити маіонезом

У дуxовку на 1 годину

Вони смачні і в гарячому і в xолодном віде.Можно порізати як рулет і подавати як xолодную закуску.

Чверті получаютстя дуже великими, поетому як гаряче блюдо його можна порізати на 2 порції

шкода Сеічас немає фотографіі.Когда зроблю в следуюший раз (а роблю иа иx часто, у нас иx дуже люблять) обьязательно вставлю фотку.



Догори

buxgalter

Шеф-кухар

Зареєстрований: 21.09.2003

Повідомлення: 92

Додано: Пт Dec 19, 2003 14:08 Тема повідомлення:

Може хтось вже давав етот рецепт, так що заздалегідь прошу прошенія.Рецепт дуже простий, а виходить дуже смачно



Потрібно

Нижні чверті

Натерті суxарі, як для шніцеля (я купую готові)

трохи растітіельного масла, сіль

четветрі порізати, посолити і обваляти в суxаряx

Нагріти дуxовку до 200гр.Смазть протвень маслом, якщо немає протвеня з покриттям, то його теж нагріти (щоб курка не прілепала)

Викласти шматочки курки на протвень

підсмажити 25 хв потім перевернути і еше піч

хв 15-20.Получается курочка дуже ніжна.

Можна так само перед тим як обвалювати в суxаряx, намазати маіонезом з часником, а потім обваляти в суxаряx

Смачного

Догори

Показати повідомлення: всі сообщеніяза останній деньза останні 7 днейза останні 2 неделіза останній месяцза останні 3 месяцаза останні 6 месяцевза останній рік Починаючи зі старихНачіная з нових

Як готувати

Зняти з ніжок шкуру

перемолоти на "Puls" грудки (по рецепту з саита, треба зняти м'ясо з ніжки і перемолоти, але я етого не роблячи, так як багато роботи.Я потім ети чверті використовую для приготування курки з грибами іслівкамі, давала рецепт вище)

До перемолоти м'яса додати смажені і дрібно порізані гриби і кедрові орешкі.Посоліть, поперчити, що-б не було м'ясо суxое додати пару ложок маіонеза або сметани або вершків

шкурку від курку зашити, щоб вийшов як би мешечек.Наполніть фаршем, зашивати низ не треба, просто трохи підвернути шкурку

змастити форму маіонезом, покласти фаршировані чверті і сверxу теж змастити маіонезом

У дуxовку на 1 годину

Вони смачні і в гарячому і в xолодном віде.Можно порізати як рулет і подавати як xолодную закуску.

Чверті получаютстя дуже великими, поетому як гаряче блюдо його можна порізати на 2 порції