Запеканкасирна зі шпинатом (від Іванки)

Фото - Фото - Запеканкасирна зі шпинатом (від Іванки)

Знадобиться

Запеканкасирна зі шпинатом.

Потрібно: невеликий шматочок готового листкового тіста (грам 150), пачка замороженого шпинату, пачка (краще півтори) сиру (я використовую нежирний з метою зменшення кількості калорій), 150 гр (приблизно) пармезану, 3 яйця, 125 мл вершків краще близько 20% жирності (наприклад, Пармалат для запіканок), зубчик часнику, сіль, перець, мускатний горіх.

Для сирної маси змішуємо всі інгредієнти крім тесту і шпинату до однорідної маси. Можна в блендері, можна руками. При цьому пармезану (тертого) беремо половину кількості, часник, природно, тиснемо Далі на змащену жиром (раст. Маслом, наприклад) форму викладаємо тісто і розподіляємо його. Повинен вийде досить тонкий шар. Форма у мене квадратна, приблизно 25 * 25см. На тісто - шар шпинату, на нього шар сиру і т.д. Останній шар - шпинат. Треба сказати, що сирна маса у мене вийшла досить рідка, так що шари змішуються між собою, але на смак це не впливає. Зверху посипаємо залишилися пармезаном і розкладаємо тонкі шматочки вершкового масла. У духовочке це задоволення вар близько 30-35 хвилин. Все!

Як готувати