Хліб з оливками ot mouse

Фото - Фото - Хліб з оливками ot Mouse

Знадобиться

Оливки - 100 г.

Сир - 100 г

Шинка - 100 г

Вершкове масло - 100 г

Біле вино - 100 г (я використовувала Chardonnay)

Сметана - 100 г (можна використовувати і йогурт)

3 яйця



Пол пакетика розпушувача

Приблизно 300 г борошна

По щіпці чорного перцю і мускатного горіха

Солі щіпку

Як готувати

Нарізаємо шинку і сир маленькими кубиками, оливки - кружальцями.

Розтоплюємо вершкове масло (не повністю, а щоб просто м'яке стало).

Розігріваємо духовку.

Потім просіваємо борошно, змішуємо з розпушувачем, сіллю, чорним перцем, мускатним горіхом.

В іншій посудині збиваємо яйця, додаємо сметану, м'яке масло, вливаємо вино, і все добре збиваємо. Перемішуємо яєчну суміш і борошно, і тільки потім додаємо сир і шинку, а в самому кінці оливки. Перемішувати не сильно (по маффінсовой технології, щоб тісто вийшло грудкувате). У нас вийшло досить густе тісто.

Гарненько змастити форму маслом і викласти тісто до половини (але він добре піднімається, так що на третину буде достатньо), зверху розрівняти і відправити в духовку.

Перші 10-15 хвилин піч на сильному вогні, потім зменшити і ще хвилин 35-40 піч хлібчик. Результат вийшов просто приголомшливим: хліб був золотисто-рожевого кольору з хрусткою пропечене скоринкою, сир всередині розплавився, вино дало прекрасний аромат, а на смак це було щось ніжне і чудове.

Пекла я його в скляній формі для кексів з діркою посередині. Така краса вийшла! Тільки солі в саме тісто наступного разу побільше покладу, а то начинка-то солона, але саме тісто досить прісне вийшло. Хоча на наступний день, коли він настоявся і ввібрав в себе трохи солі з начинки тісто вже не здавалося таким прісним, а ось відразу, поки ще теплий ми їли контраст сильно відчувався.

Так, і ще: я замість чорного перцю рясно поклала паприки (ну, люблю я її) і трішки кайнского перцю. Вийшло просто чудово! І колір у кексика за рахунок цього дуже насичений і апетитний вийшов. А ще порізала маленькими кубиками половинку великого жовтого солодкого перцю. Теж дуже красиво на зрізі виглядало: червона шинка, зелені оливки і жовтий перчик на пісочно-рожевому тлі тесту (сир-то розплавився і майже не виділявся).

Мені цей кексік за смаком тесту чимось нагадав поповери. Ми його з салатом зі свіжих помідорів з пивом тріскалися. Дуже душевно вийшло. Всім рекомендую.