Трикутний сирний торт

Фото - Фото - Трикутний сирний торт

Як готувати

Для сирної маси: 200 г м'якого маргарину, 1 склянка цукру, 500 г 5% -ного творити, 1 яйце, натерта цедра одного лимона, 50 г родзинок.

Корж: 18 прямокутних світлих бісквітних печива, вощений папір для випікання.

Для шоколадного покриття: 2 столові ложки молока, 2 столові ложки какао-порошку, 2 столові ложки цукру, 50 г маргарину або сливочн. олії, 1 жовток.

Збити міксером розм'якшений маргарин. Додати, збиваючи, все потрібне для сирної маси, крім родзинок. Ізюм додати, коли вже начинка збита і перемішати обережно виделкою.

Розкласти на вощеного папері бісквіти в три ряди (по шість штук у кожному ряду). Викласти сирну масу на середній ряд і підняти два зовнішніх ряду, з'єднуючи бісквіти трикутником (я повинна була приготувати цей торт раз 5, перш ніж у мене вийшов такий трикутник, як мені того хотілося, але смак від цього не страждав аніскільки). Загорнути у вощений папір і відправити в холодильник на ніч.

Для шоколадного покриття: змішати все, нагріти на слабкому вогні, помішуючи, поки не вийде однорідна маса. Зняти з вогню, трохи остудити. Розкрити вощений папір, полити шоколадом боки (у мене все стікає постійно зі стінок, але я підбираю ложкою і просто змащую боки, поки всі печиво не покриється шоколадом) і повернути в холодильник. Це займе - ну, години 3-4.

Торт чудово просочується, проковтується моїми домашніми в одну мить, а цедра лимона надає йому чудовий присмак.