Торт-мус -морозиво з горіхами

Фото - Фото - торт-мус -морозиво з горіхами

Знадобиться

Торт-морозиво з горіхами

Мус шоколадний:

1. 100 грам масла або маргарину розтопити з 150 г гіркого шоколаду + 1/2 чайної ложки розчинної кави + 100 грам горіхів (добре пекан, грецкіе- краще їх трохи обсмажити). Зняти з вогню, вмішати сюди 3 жовтки.

2. 3 білки збити з 1/2 склянки цукру.

Обережно перемішати 1 і 2, поступово додаючи збиті білки в шоколадну масу. Ету масу викласти у форму - і в морозилку.

Верх:

Тим часом збити пакетик вершків (200 грам) з цукром по-смаку (якщо вершки вже подслашенние, то без цукру вообше. Додати 2 чайні ложки розчинної кави.

Збірка:

Викласти вершки на замерзаюшую у формі суміш. І - знову в морозильник до повного заморожування.

Мої зауваження:

Цукор не потрібно додавати в білки вообше - занадто солодко! Вчора повторювала - без цукру на мій смак краще.

Для любителів низькокалорійної пиши (наскільки ето можливо в літку рецепті) - вершки можна замінити на знежирені рослинні вершки. На зустрічі все робила точно по-рецептом (рецепт привезений з Бразилії), але вчора робила з знежиреними вершками - мені сподобалося). Горіхи я не смажила.

Етот рецепт - простір для фантазії! Можна додавати фрукти, цедру, і т.д. і т.п. Рекомендую - просто і смачно!

Як готувати