Печінка в сметанно-гірчичному соусі

Фото - Фото - Печінках в сметанному-гірчичним соусом

Знадобиться

Яловичу печінку (приблизно 1 кг) очистив від усіх плівок, проток і т.д. Нарізав досить великими кубиками (приблизно 1,5х1,5х3 см). Обваляти в борошні, засмажив у фритюрі до легкого рум'янцю. Виклав на блюдо. Не солити!

Масло в казані, де я фритюрі печінку перестало бути прозорим і бурштиновим. Воно являло собою якусь емульсію з власне рослинного масла і чорного "печінкового соку". Кілька ложок цієї емульсії я налив на сковорідку і обсмажив в ній дві порізаних півкільцями цибулини. В процесі обсмажування лук був посипаний чайною ложкою (з неабиякою гіркою) цукру.

Коли цибуля тільки почав підрум'янюватися, я виклав в сковорідку двохсотграмових банку сметани. Дочекався, поки сметана "забулькало", І приправив її чорним перцем і меленим коріандром. Дав соусу пару хвилин покипіти, і розмішав в ньому знову-таки чайну, з неабиякою гіркою, ложку готової гірчиці. Все ретельно перемішати, викласти на сковорідку печінку, ще раз все перемішав, і вимкнув газ.

Все. Після цього потрібно подати печінку негайно, дуже гарячою. І не забути посипати її великою кількістю зелені. Як гарнір у мене було картопляне пюре.

Як готувати