Francuzkij fruktovyj pirog (rulet)

Фото - Фото - Francuzkij Fruktovyj pirog (rulet)

Як готувати

Рецептик, ми його (будинку) називаємо французьким, досить простий. А французький тому, що наскільки я пам'ятаю, він є найпопулярнішим у них, точніше основа, а начинка всіляка.

Отже:

500 гр борошна,

250 гр маргарину (або слив масла),

2 ст.ложки води,

2 яйця,

0,5 ч.л. солі,

1 ч.л. розпушувача.

Виходить вельми густе тісто, його рекомендується в холодильник на 30 хв, але я пробував і відразу піч, різниці не помітив. Для цього торта-пирога у них (у французів) спеціальні керамічні форми продаються, але я пристосувався в сковороді випікати. Тісто викладається досить тонким шаром по всій сковороді і бортикам. У результаті виходить досить глибока ємність з тіста, в неї викладається злегка підсолоджений сметана не менш 1 см заввишки, а зверху накладаються фрукти. Найпростіший варіант, яблука порізані тонкими часточками, але можна будь-які інші, дуже смачно зі сливою, полуницею і абрикосами. Зверху посипати цукром і в духовку. А коли спечеться, то можна для красивості полити зверху такою штукою, у нас в магазинах вона називається желе для торта. Так само можна після випічки до спечений фруктам додати свіжих, вийде ще краще.