Салат цезар (від Мілаш)

Фото - Фото - Салат Цезар (від Мілаш)

Знадобиться

Поспішаю повідомити сво варіант відомого вже всім Цезаря :)

Отже,

"Цезар"

Салат (в оригіналі "айсберг", Я використовую китайську капусту) - цілий качан айсберга або 1/3 качана китайської капусти;

Курка - 2 стегенця або 2 грудки

Помідори - 3-6 штук (залежно від розміру)

Перець солодкий - 2 штуки



білий хліб - 1 батон

насіння соняшнику - 50 грам

приправа kamis "трави для салату"

оливкова або соняшникова олія

тертий пармезан

оцет

Приготування:

Курку відварити, остудити і порізати або порвати шіпкаміна невеликі косочкі (я віддаю перевагу рвати).

Салат порвати або порізати (зараз в мене полетять камені, але я завжди ріжу). Помідори порізати тонкими полукружкамі (в оригіналі беруться помідори "чері" і ріжуться на половинки). Перець порізати тонкими дугами (під написала :)). Всі нарізування і нарвався змішати. Це асорті полити невеликою кол-му масла і оцту (орієнтуйтеся на свій смак), посипати невеликим кол-му трав і насіння. Перемішати.

Тепер готуємо сухарики. Батон спочатку нарізаємо на скибочки товщиною приблизно 2 см. Потім скибочки ріжемо на кубики (приблизно 2 * 2 * 2). На сковорідку наливаємо маслечка (трохи, щоб сухарики не були надто олійні, а вистачало тільки на те, щоб скоринка схопилася), висипаємо партію кубиків (відразу все не пожежа, насипайте стільки, щоб вони все денного стосувалися, для обсмажування) і посипаємо їх все тими ж травами ... в результаті вийдуть хлібні сухарики зі скоринкою з травами зверху і м'якими всередині (я так більше люблю).

Готовий салат посипаємо зверху сухариками (покрити всю поверхню салату), інші не кладіть зверху, а подавайте краще в окремій тарілочці (по-перше, щоб вони не розмокали в салаті, хоча я їх люблю розмокле і собі в салат сиплю, а по-друге багато гостей у мене їх окремо просять посмажити, тому як готові їх з'їсти просто так :)). Поверх сухариків посипте недбало зовсім невелика кількість насіння (можна цього не робити, я роблю так для украженія) і все це посипте тертим пармезаном (виходить сузарікі красиво припорошені жовтеньким пушком :))

Окремо також на стіл поставте пармезан і сіль.

Я салат трохи солю, а чоловік у мене їсть майже все без солі.

Як готувати