Свинина в сметанно-імбирному соусі

Фото - Фото - Свинина в сметанно-імбирному соусі

Як готувати

0.5 кг достатньо жирної свінятіни

150 гр.сметани

2 великі цибулини

6 зрізів імбиру (або чайна ложка меленого)

1/2 ч.ложки меленого коріандру

1/2 ч.ложки сухий петрушки



1/2 ч.ложки сухого кропу

1 ч.ложка вегето

чорний перець за смаком

Процес починається з обрізки невеликих шматочків сала зі свинини, які призначені для попередньої обсмаження на сковороді і створення жирової основи для цієї страви. Ні про які рослинних чи інших оліях для обсмажування в даному випадку мова йти не може, смажити свинину на іншому жирі - це блюзнірство!

Після того, як шматочки сала обсмажилися, смалець з них витопився, шкварочки вилучають з сковороди. Деякі товариші, які сидять на дієті, їх негайно викидають (що в принципі можливо, але недалекоглядно). Я ж розкладаю їх на шматочку житнього хліба і споживаю в процесі приготування основного блюда. Якщо ще посипати меленим часничком - за вуха не відтягнеш!

Свинину нарізають середнього розміру шматочками і обсмажують на активному вогні. Поки м'ясо обсмажується, цибуля нарізають півкільцями і додають в сковороду, тільки-но м'язи свині вкрилися ніжною, рівною і рожевої рум'яною скоринкою.

Як тільки цибулю злегка порожевів, додають імбир, коріандр, Вегету, кріп і петрушку. Все ретельно перемішують і дають злегка прогрітися на активному вогні. Через 3 хвилини додають сметану, трохи води, якщо сметана густа, і залишають гаситися до м'якості м'яса на слабкому вогні, додаючи воду в міру википання соусу. Якщо свинка була молода, і не встигла опоросу, м'ясо у неї має бути ніжне, м'яке, і довгий час ходити навколо плити і упускати слину на навколишнє меблі вам не доведеться ...

Як тільки м'ясо готове, його необхідно спробувати, чого зазвичай я не роблю. Але в даному випадку це абсолютно необхідно в силу того, що потрібно додавати перець. Справа в тому, що імбир як такий є досить гострою спецією, не завжди активно осаджують сметаною (залежить від сметани!) І введення перцю потрібно проводити дуже обережно. Отже, спробувавши, вирішуйте самі, яку кількість чорного перцю (в основному для аромату!) Вам ще необхідно. Додавайте, перемішуйте, ще раз пробуйте - і по тарілках!

Як гарнір в даному випадку я використав звичайні ріжки з маслом, злегка підсолити їх і притрусивши зверху для запаху пармезанчіком. Вийшло дуже нічого.