Ще варіанти

Фото - Фото - ще варіанти

Як готувати

Якщо є час, то роблю іноді гарячі бутерброди в духовці. Хліб, помідори, солодкий перець, сир. Варіюється залежно від сорту хліба і сиру. Можна попередньо просочити хліб яйцем (тоді головне - не забути форму змастити чимось, інакше точно присмажити ...) Можна намазати хліб майонезом.

Інший варіант - "ham, egg and cheese on the roll" :) В формочку пластикову на дно кладеться скибочку шинки, заливається яйцем (або двома), нещільно прикривається кришкою - і в мікрохвильовку на 1,5-3 хвилини. Булочка розрізається попалам, на нижню половинку кладеться сир - і в мікрохвильовку на 35-40 секунд. Потім на цю половинку з сиром зверху - вже запечену "яєчню з шинкою", Накривається другою половинкою булочки :) Я колись любила так іноді снідати на роботі, а коли пішла з тієї роботи, стала робити вдома :) В основному - для чоловіка ... Особливо вдалий (швидкий і ситний) варіант, якщо у вас гості

Значить так, берете сосиски і робите поздовжній розріз на глибину підлогу сосиски

Потім беремо тертий сир (я препочитают пармежан) і засинаєте в надріз. Сосики кладете в духовку або ростер. Одночасно зробіть невеликі тости.

Ну і кава звичайно!

Про греночкі забули ....

Молочко з яйцем та з сахарком збиваємо, хлібець скибочками промакаем (особливо якщо хліб зачерствів уж) на маслецо вершковому до скоринки на маленькому вогні, що б не підгоріли! За вуха не відтягнеш, зверху що завгодно, ковбаску, сирок .... !!!

Тонкий скибочку білого хліба тонко намазати вельми гострим соусом типу чилі, покласти шматочки вареної курятини, на них маринований або обсмажений цибулька, сир, прикрити іншим тонким пластиком білого хліба, закласти це добро в гарненько змащену маслом форму і ... Ну, дуже смачно. Сиджу ось сьогодні без обіду, тому і фантазія розігралася:-)))

Білий хліб - 1/2 буханки



Консервований лосось у власному соку - 1 банка

Сир - 200 г (або плавлений сирок)

Лук, вершкове масло, майонез

Порізати хліб, розім'яти консерву (деякі видаляють хребетик, але я розминаю разом з ними), дрібно порізати цибулю, натерти на тертці сир. Кожен шматочок хліба змастити тонким шаром масла, посипати цибулею (бажано побільше), покласти зверху рибу, посипати сиром, зверху покласти чайну ложку майонезу. Поставити в духовку до утворення рум'яної скоринки. Це найулюбленіші бутерброди моєї родини і всіх моїх знайомих. Обов'язково зробіть як-небудь. Смачного!

Можу поділитися рецептом бутерброда.



Батон, помідор, зелень петрушки, варена ковбаса, майонез, цибуля (можна і часник), сир.

Батон нарізаємо, зверху змащуємо майонезом, кладемо два колечка лука (можна часник), потім скибочку ковбаси, кружечок помідора. Зверху посипаємо тертим сиром. Запікаємо в духовці. Прикрашаємо зеленню. Дуже смачно

1. Манна каша, обов'язково не густо, діти зазвичай люблять ріденьку, і зверху смажене яйце (краще трохи рідке, тоді жовток розпливається і потрапляє на кашку) .Готовітся все за 5 хвилин. Враховуючи, що зараз продаються 3 хвилинні пластівці, так модно кахжий день каші міняти, якщо є економікская можливість.

2. Відварюєте рис з вечора. можна на 2 3 дні відразу, а вранці прокіпятіваете в молоці з цукром і сіллю. Свеху можна наьросать родзинки та інші сухофрукти, або шматочки фруктів і яблук. Виходить смачний і гарячий (що дуже важливо для дитини) сніданок.

3. Пара шматочків булочки (або чорного хліба), залити сумішшю з молока, яйця, солі і цукру (можна замість молока додавати все, що є: сметану, кефір, ряжанку). Обсмажити на сковорідці і покласти зверху те, що є в холодильнику - сир, ковбасу. Теж дуже швидко. І мені завжди подобалося.

Кашу мої діти їдять, але з вечора її варити іноді теж ніколи, тому для каші у нас субота, а для неділь - оладки. А перед школою я намагаюся дати що-небудь смачне, то що він дуже любить. Варіанти:

1. Яйце некруто + Несквик (дуже ситно)

2. Бутерброд з шоколадно-горіховою пастою + чай

3. Десерт (пудинг) шоколадний + чай або сік

4. Бутерброд з карбонатом (будь-яке інше м'ясо, ковбаса) + Несквик.

З собою в школу даю яблуко і банан, і ще обов'язково хоч одну цукерку. Він сам собі купує барбарис Савінов - реклами надивився.

Я десь читала, що солодке і шоколад крім того, що дуже поживні і необхідні під час навчання, ще й настрій піднімають. А мого у скільки не клади спати, вранці все одно не піднімеш. Та й у більшості напевно та ж історія