Салат ошатний:

Фото - Фото - Салат ошатний:

Знадобиться

знадобляться:

1. салат качанний (або великий листовий, або пекінська капуста із зрізаною товстої частиною),

2. помідор,

3. огірок,

4. жовтий або оранжевий (це для кольоровості, а можна і червоний і зелений) болгарський перець,

5. лимон,

6. крабові палички (або креветки, краби, омари, лангусти і навіть кальмари),

7. майонез (я люблю Helmans).

Як готувати

На величезному блюді (на найбільшому в будинку) розкладаю листя салату або пекінкі в радіальному порядку. У кожен лист кладу по чайній ложці майонезу (можна більше, менше, хто як любить). У цю майонезну краплю кладу по одній штуці нарізані вузькими смужками крабові палички, огірок, помідор, перець. Зверху капаю ще по Капелюшком майонезу. Нарізаю лимонні гуртки на сегменти по часточках. І вставляю в майонезну краплю по 1-2 лимонних сегментікі.

Виглядає все це дуже красиво. Пахне чудово. Спочатку всі гості починають їсти цю композицію виделкою і ножем. Потім з'ясовується, що руками брати, згортати в невеликий рулетик і відкушувати від цілого набагато смачніше. Звичайно, запасаємося серветками. Дуже важливо, що з крабовими паличками поєднуються болгарський перець, огірок і лимон обов'язково! Тільки помідор, якщо відсутній, то не така вже й втрата. Зазвичай на стіл я заготовлюю два таких блюда, тому що перше дуже швидко спустошується. А іноді я такий салат подаю на сніданок, кожному в тарілку по одному-два аркуші.