Вареньевая випічка

Фото - Фото - Вареньевая випічка

Як готувати

ВАРЕНЬЕВИЙ КЕКС "трухляві ПЕНЬ" (Isha)

1 стакан варення, 1/2 склянки цукру (цукром спокійно можна варіювати до 1/2 склянки), десертна ложка соди, перемішати, дати постояти не менш 30 хвилин. Потім додати 2 яйця, 1 склянка сметани і борошно. Тісто має бути по консистенції трохи густіше, ніж на оладки. Форму або формочки змастити маслом, обсипати манкою (сухарями) піч при температурі 190 близько години. Маленькі кексики печуться швидше хвилин 40.Готовность перевіряється лучинкой

"."Трухлявий пень" печу строго по рецепту, єдине чим варіюю це сметаной.Часть сметани заміняю

йогуртом, кефіром, сиром.

§. Я пекла цей торт, тільки назва у нього небагато романтичніше "Торт Анжеліка". Маленькі подробиці. За моїм рецептом я кладу соду в сироп, краще якщо це буде від вишневого варення. і залишаю в холодильнику на годину. І тільки потім все інше, цукор, яйця, сметану і борошно. І цукру в мене 1 стакан і борошна 2 склянки, абсолютно точно. А потім я розрізаю його на дві частини і просочують і змащую це все кремом.

ВАРЕНЬЕВИЙ КЕКС (Isha)

1 стакан кефіру, 1 склянка варення, 1 склянка цукру (цукром спокійно можна варіювати до 1/2 склянки), 1 склянка маргарину, 1 1/3 склянки мукі1 склянка горіхів подрібнених, 1 ч ложка соди.

Змішати рідкі інгредієнти. Додати борошно з горіхами і содою. Як замісити тісто, відразу випікати. Форму або формочки змастити маслом, обсипати манкою (сухарями). Температура випічки 180, час випічки 45мін.Поверяется готовність лучиною.

Фотографія кексів приготованих по другому рецепту.



А ось другий рецепт це просто поле діяльності для моєї буйної фантазіі.Вместо склянки горіхів я додаю розтерту в крихту булочку (діти не доїли), пару ложок манки, пару ложок столових кукурудзяної крупи.ізмельчённие кукурудзяні палички ... одним словом стакан наполнітеля.Еслі варення солодке цукру можна покласти і менше до 2/3 стакана.Вместо маргарину можна використовувати суміш: раст масло, олію, маргарін.Однім словом я збираю залишки жирів до стакана.Полнейшая утілізація.За що і обожнюю цей рецепт.

Чемберлен (Isha)

рецептик перевірений роками і живе

Що хочу сказати, якщо використовується густе варення, особливих проблем нет.На це печиво піде спокійно стакан .А от що робити з рідким? Якого в мене море ... я трохи більше склянки варення на сковорідці доводжу до кипіння, варю хвилин 5 помішуючи. ..можно і більше (від терпіння залежить) а потім загущающие свій майбутній джем 1 стл ложкою крохмалю розведеного в невеликій кількості води.Мукой поки не пробувала густим.



Розтопити 200-250 г масла або маргарину. Збити 2 яйця з 4 ст.л. цукру, додати жир, додати ароматизатор (бабуся і мама додавали ванілін, подрузі більше подобається цедра). Частинами додати 3 склянки борошна, вимісити до однорідної маси.

Розділити на 2 кулі. Покласти на 2 години в морозилку.

Деко змастити жиром. Духовку нагріти до 200 С. Один куля потерти на крупній тертці прямо на деко, рівномірно розподіляючи крихту. Викласти тонкий шар густого і кислого варення, джему або повидла, зверху натерти друга куля. І в духовку до золотисто-коричневого кольору.

Холодним розрізати на смужки, потім на ромбики.

Нехай вас "тонкий шар" НЕ пугает.Смело викладайте 1 стакан.Іногда я верхній шар присипаю маком, дрібно нарізаними цукерками (якщо діти забракували їх) Один раз навіть присипала карамеллю подрібненої, але в середині випечкі.Получілось здорого

Лінивий ПИРІГ (Isha)

50 г дріжджів, 1/2 ч. Ложки соди (погасити оцтом) 100-150 г масла або маргарину, 2 яйця, 200 г сметани, склянка цукрового піску, сіль за смаком, борошна 500-600г, ванілін.

дріжджі замочити у воді (води трохи) .. яйця розтерти з цукром, масло або маргарин розтопити, змішати з яйцями і дріжджами. Влити сметану, додати гашене соду, ванілін, сіль .Всипать борошно і замісити тісто. Виходить еластичне приємне в роботі тісто, добре катається. Тісто ділимо на дві частини. Розкачуємо два коржі. Одну викладаємо на деко, кладемо начинку-свіжі ягоди, яблука, повидло, варення, сир, овочеву … закриваємо другий коржем. Краю фігурно заліплює. Пиріг ставимо на 2:00 в тепле місце, прикриваємо плівкою. Коли тісто підійде, змазуємо пиріг яйцем, посипаємо цукром і корицею. Печемо при температурі 200 градусов..Пірог виходить золотистий, м'який, розсипчастий, на другий день він ще смачніше.

КЕКС Смородинка (Isha)

Необхідні продукти: борошно пшеничне 320гр, варення зі смородини 1 склянка (200мл) (я використовувала полуничне), кефір 1 січня / 4- склянки, цукор 110 гр, 3 яйця, 1 ч.л. соди.

Яйця розтирають з цукром, додають варення, кефір, все добре перемішують, всипають борошно з содою. Швидко замішують тісто і виливають у змащену маслом і обсипану манкою (сухарями) форму. Випікають при 220 гр протягом 30-40 хв. Готовність перевіряють дерев'яною лучиною, якщо вона після проколу коржа залишається чистою, значить тісто пропеклося. Кекс можна представити у вигляді тортика. Розрізати корж, промазати сметанним кремом: збити 250 гр сметани з 250 гр цукру, і оформити.