Салат мімоза (від аорист)

Фото - Фото - Салат Мімоза (від Аорист)

Знадобиться

"МІМОЗА"

Я знаю кілька варіантів приготування цього салату, але все-таки той, що готувала моя бабуся, я більше ні в кого не зустрічала, і, крім того, мені він більше всіх інших варіантів подобається. Спробуйте! Думаю, що і Вам він припаде до смаку.

Отже, беремо банку (250гр) консервованої в маслі або власному соку риби (мені більше подобається скумбрія або сардина, хтось віддає перевагу лососевих), розминаємо рибу (без розсолу) прямо в салатниці і поливаємо майонезом (краще брати не гострий і не дуже солоний ). Другий шар - терті на дрібній тертці яйця (зварити круто, остудити). Третій шар - терті на крупній тертці яблука (вони не повинні бути дуже сладкімі- я зазвичай використовую сорт "Семеренко"). Як тільки ви натрете яблука, необхідно тут же полити їх майонезом, щоб вони не потемніли від зіткнення з повітрям. Останній шар - тертий на дрібній тертці твердий сир (зазвичай використовую голландський). Нарешті в якості прикраси і для виправдання назви використовую тертий на дрібній тертці жовток яйця. Можна і трохи зелені додати, але це вже - справа смаку.

Приємного всім апетиту.

Як готувати