Начинки для заварних тістечок

Фото - Фото - начинки для заварних тістечок

Як готувати

1. з яблучного пюре: Яблука спекти, очистити, розім'яти додати за смаком корицю, цукрову пудру трохи лікеру або коньяку

2. Я для еклерів роблю начинку схожу і на заварний крем і на сирний. На 200-300 г сметани додаю 1 столову ложку крохмалю, 1 столову ложку цукру, 1 яйце, можна додати ароматизатор (я люблю ванілін). Варити на водяній бані, помішуючи, до загусання. Я готую цей крем в СВЧ. А взагалі-то я його багато де використовую. І в кошиках, і в тортах, і в пирогах начебто цветаевского, і в листкових і навіть у дріжджових пиріжках, і просто на десерт з фруктами і / або горіхами. Дуже діти люблять цю справу

3. Дружина мого брата наповнює еклери несолодкої начинкою: бринза з часником, шпинатом і майонезом- печоночний паштет- форшмаг- червона ікра

4. Начинка з креветок

125 мл вершків



200 мл Сreme Bonjour (сир типу Філадельфія)

100 г чищених варених креветок

рубаний кріп .. сіль чорний перець

Збити вершки, змішати з сиром, ... порізати на дрібні куочкі креветки .. додати сіль .. перець і рубаний кріп

5. я наповнюю заварні таким кремом: збиваю масло з сах.пудрой, доб сік лимона, натираю яблуко на терці, трохи отзімаю і додаю м'якоть в крем, виходить ніжно і смачно. Етот крем еше дуже добре підходить для торта бісквітної-фруктово-желейного.

6. Спробуйте прямо перед подачею наповнити заварні морозивом.

Дуже вкусно.І сюрприз

7. Есче дуже добре фарширувати заварні еклерчікі наповнювачами з м'якого плавленого сиру з різними добавками: дрібно порізана копчена риба (скумбрія, лосось + Хрін), гриби, шинка (бекон, цибуля, гірчиця), тушкована морква з цибулею, смажені горіхи + лимонний сік , Варена рибка з хреном.Можно есче зробити сирний крем: На 200г. гострого сиру, 3 кисло-солодких яблука, пачка вершків (збити), сіль

8.