Курячі стегенця

Фото - Фото - Курячі стегенця

Знадобиться

береш часник, прямо головку - багато не буде, він прожарітся і стане такою вершковий-вершковий. приблизно третина головки розчавлюють і змішуєш з лимонним соком. в цю суміш додаєш сухі трави (відмінно йде м'ята, але її треба небагато, плюс ще які-небудь трави. я купую чудову готову суміш трав, називається "трави італійської кухні"), Жовток, оливкова олія, сіль і перець. все гарненько перемішуємо.

тепер беремося за ноги. залишки часнику нарізаємо впоперек часточок і запихати під шкірку. туди ж під шкірку заливаємо лимонний сік - нічого якщо потрапить м'якоть. залишаємо полежати (в цей час якраз можна зайнятися соусом)

Засим ноги укладаються в форму, заливаються соусом і готуються в прогрітій духовці хвилин 35-40 (залежно від величини стегенець). запікати можна з різними овочами - перець, баклажани, кабачки, маслини (тільки маслини треба в кінці добавять, більше 10 хвилин їх в духовці мурижити ні до чого)

вуаля! можна їсти! смак зовсім незвичайний виходить, я думаю, це через лимона. соус я склала на основі старочеській кулінарної книги - привезла собі з Праги подарунок, просто криниця!

Як готувати