Шоколадний торт без борошна від тінуівелі

Фото - Фото - шоколадний торт без борошна від тінуівелі

Знадобиться

"Ультимативні ШОКОЛАДНИЙ ТОРТ БЕЗ БОРОШНА"

Інгредієнти:

12 унцій (375 гр) хорошого шоколаду

1 січня 2 ст. (355 гр) цукру

1 січня 2 ч.л. гранул розчинної кави

3 4 ст. (180 мл) окропу

3 4 ст. (180 гр) сл.масла м'якого

6 великих яєць кімн. температури

1 ч.л. ванільного екстракту

Малиновий соус



12 унцій (375 гр) мороженої малини

1 2 ст. (120 гр) цукру

1 ч.л. Малина лікеру

Прикраса

збиті вершки

свіжа малина

Інструкції

1. Змастити маслом дно і борти круглої рознімної форми (9інч-22-23 см) .Дно вистелити пергаментом.Разогреть духовку (350 Ф-180 С)

2. Помістити шоколад, цукор і кава з чашу комбайна.Молоть до отримання дрібних крошек.Продолжая перемелювати вливаємо (через отвір на кришці) окріп. Молоти 10-15 секунд до отримання однорідної масси.Добавіть масла, молоти ще 5 секунд. Додати яйця і ваніль - молоти ще 5 секунд або до гладкого кремоподібного стану. Вилити в підготовлену форму.

3. Випікати 55-60 хв або до тих пір, поки краю не піднімуться і центр тільки застигне.

Остуджувати ще 30 хв. Накрити і потримати в холодильнику хоча б 3 години до подачі.

СОУС

Тримати малину і цукор на середньому вогні, помішуючи, поки цукор не розчиниться і ягоди будат мягкіе.Не доводити до кіпенія.Продавіть ягоди через сито в посуду.Добавіть лікер і зберігати в холодильнику.

подавати на блюдце з соусом.Украсіть збитими вершками і свіжою малиною.

----Коротше торт вкусний.По моєму такий же як Джеймі Олівера, але без тіста і робиться легше і без какао.Ти помітила, що те що робиться в комбайні до додавання олії, це те ж саме як розтопити це все на вогні? Тільки менше возні.Все в одному посуді!

Порада: я почала їсти на охолоджуючи, вкусно.После поставила в холодильник і наступного дня ела.Вкуснее. На цей раз я зробила соус малиновий (т.к. Робиться за 3 хв.) І гарячому соусом полила холодний торт.Ну що сказати .... Советую.Есть треба повільно і насолоджуватися поки це все тане на язике.Подходіт для повільної, інтелектуальної бесіди, запивати хорошим кави або лікерчіком (як ваша покірна слуга, тільки без бесіди).

ах, так я робила в 10 інчевой формі, тому він нижче вийшов, зате шматків більше

Як готувати