Лазаньja з баклажанами

Фото - Фото - лазаньja з баклажанами

Як готувати

лазанью з баклажанами (з "Мистецтво кулінарії" Le Cordon Bleu).

Пропорцій не пам'ятаю, але вони не так важливі в цій страві, имхо.

Якщо когось зацікавить, можу сьогодні ввечері подивитися точно.

Принцип там такий. Баклажани порізати кільцями поперек, товщиною до 1 см. Змастити оливковою олією і запекти на грилі (або просто на протвине в духовці) з обох сторін. Цей рецепт припускає використання готового основного томатного соусу. Якщо такого немає, його можна приготувати або купити готовий соус типу марінара.

Я зазвичай, коли є час, беру банку crushed tomatoes (роздавлені помідори без шкірки), обсмажую чеснокк на оливковій олії, викидаю часник, вивалюю вміст банки в каструлю з цим часниковим маслом, додаю сіль, перець, цукор за смаком, травички: базилік, материнку (орегано), петрушку і даю йому покипіти на малому вогні з годинку, щоб зайва вода випарувалася.

Повернемося до лазіння. Беремо посуд для запікання лазаньї, на дно наливаємо трохи томатного соусу, кладемо листик пасти (я беру ті, що не треба варити, але кому які подобаються), зверху шар баклажан, моцарелла (пластинками або терта) і тертий пармезан, щедро поливаємо томатним соусом , знову кладемо листик пасти і так чергуємо шари, поки баклажани не закінчаться, зверху щедрою рукою сипем наші сири і ставимо в духовку. Блюдо досить легке, имхо, і дуже смачне.