Різдвяна індичка по-російськи

Фото - Фото - Різдвяна індичка по-російськи

Як готувати

Яблука для качки потрібні виключно кислі і зелені (антонівка). Для наших цілей їх доведеться різати як мінімум на дві частини, тобто навпіл. У куплену качку в мене вмістилося якраз два цілих яблука і половинка. Решта я розрізала навпіл, і обклала ними качку з усіх боків. Те місце, не до столу буде сказано, через яке ми впихали дамі яблука, потрібно зашити нитками. Бо м'ясо будь-яке, і утячье зокрема, перебуваючи під дією високих температур ужарівается простіше кажучи. Другий момент - чим натерти панночку, крім солі. Руку на серце кладу - натирайте медом! Навіть якщо ви його на дух не переносите так само як і я, все одно намастіть! У духовці їй паритися треба не довго. Максимум годину, а то й менше. Поливайте соком, що виділився, заглядайте, стежте за скоринкою, і взагалі керуйтеся звичайними правилами запікання. Коли красуня буде готова, викладіть її обережно на велике гарне блюдо, обкласти яблуками, прикрасьте апельсиновими кружечками, лапки оберніть бахромою з серветок, і подавайте урочисто до столу.