Борщец

Фото - Фото - борщец

Як готувати

варю курячий бульйон з парочки курячих ніжок (у мене сім'я маленька і цілої курки багато), туди ж кидаю цілу цибулину і цілу морквину + шматок кореня селери або петрушки + пучок зелені (кріп і петрушка), прямо такий зв'язаний пучок і все це варю на повільному вогні. Всі крім курки після готовності бульйону викидається, а м'ясо з ніжок я рву шматочками і кидаю назад. Окремо в глибокій сковорідці я тушу з водичкою порізану соломкою буряк (сорт називається "у свекрухи на дачі", Не впевнена, що вона з білими прожилками :). Пасерую нарізану цибулину і морквину (взагалі вважається. Що треба по-окремо, листопад можу і разом). Коли бульйон зварився, я кидаю туди картопельки і нашатковану капусту, якщо є - відварені сухі гриби разом з їхнім відваром, потім буряк разом з її водою і цибулю з морквою, вичавлюю туди сік півлимона, солю, перчу, сиплю які приправи захочеться. Коротше, я знаю, що борщ у мене неправильний, але сім'я за своєю неписьменності їсть і хвалить ... А салом мене в дитинстві моя білоруська рідня нагодувала на все життя, тому що все літо на сніданок ми їли яєчню з салом, на обід суп з салом, на вечерю картоплю з салом і так кожен день !! Коли я дуже скаржилася, то отримувала млинці на салі :)



Насамперед бульйон: м'ясо я варю вже з спеціямі- морквиною, цибулею, часником, коли воно звариться, то всі спеції дістаю і викидаю. В чистий бульйон кидаю все: картоплю, моркву, капусту, буряк (я її не смажу), багато часнику, болг. перець, одну помідоріну. Все це дрібно порізано. І ще перчин гірку, треба щоб и борщ жегся. Наливаю на сковороду масло підсолити. нерафінована, кладу велику рчень дрібно порізану цибулину, пів ложки борошна, і ст.л. томат. Пасти, все це смажу, а під кінець вбиваю туди і стиглу помидорку., Коли доьавіл в борщ піджарку, ріжу багато зелені: селера, кріп, петрушку, орегано



Схожі рецепти