Лимонно-лаймовий тарт Джеймі Олівера

Фото - Фото - ЛИМОННО-лаймовий Тарту Джеймі Олівера

Знадобиться

основа

Солодке пісочне тісто (на 2 тарта діаметром 30 см кожен)

250 гр слив. масла

200 гр цукрової пудри

щіпка солі

500 гр борошна

4 жовтки

4 ложки холодного молока або води

300 гр цукру

8 великих яєць



300 мл (1.5 склянки) вершків

200 мл (1 склянка) соку лайма

100 мл (0.5 склянки) лимонного соку

Важливо змастити основу з тіста яйцем

Як готувати

Приготування тіста

Можна приготувати тісто вручну або в міксері. Збиваємо разом масло, цукор і сіль, додаємо борошно і жовтки. Коли суміш набуває вигляду великої хлібної крихти, додаємо молоко або воду. Обережно перемішуємо до утворення кулі з тіста. Злегка присипаємо борошном, і легенько штовхаємо, притискаємо і прішлепиваем, поки не виходить однорідне тісто. Ідея в тому, щоб приготувати тісто, вимішуючи якомога менше (чим більше вимішувати, тим еластичнішою воно стане, і при випічці "всядеться " і втратить свою Пісочне.)



Дати постояти

Ліпимо з тіста товсту коротку ковбасу, загортаємо у плівку і - в холодильник, принаймні на годину. Можна заморозити.

Приготування тестяной основи

Обережно нарізаємо тестяную ковбасу на тонкі скибочки, приблизно 0.5 см. Викладаємо їх на форму для тарта - звичайна, з бортиками. Підганяємо їх, як пазл, один до іншого, притискаємо, підрівнюємо (включаючи бортики, звичайно). Тісто, що виступає за краї бортиків, можна обрізати або не обрізати - виходить грабувати але цікаво. Після викладання форми, дати їй постояти ще хоча б годину, бажано в морозилці.

Олівер рекомендує прінготовіть відразу 2 форми з тестом, і тримати їх в морозилці - при потребі, можна швидко спекти.

Випічка тарта

Спочатку тарт печеться 15 хв при 180 С. Цього достатньо, щоб основа пропеклась, до золотистого кольору. Коли вона повністю охолоне, можна заплніть її наповнювачами, що не вимагають випічки. Для наповнювачів, що вимагають випічки, як цей, треба предварітельноіспечь основу приблизно 12 хв, майже до готовності. Можна накрити фольгою при випічки, і заповнити форму сухий квасолею або рисом, але, якщо дістати тісто прямо з морозилки - і в розігріту грубку, жодної проблеми виникнути не повинно (я так і робила, і вийшло чудово, квасоля не знадобилася).

Уф, вийшло так довго, вже дуже детально викладає. Насправді це так просто.

Тепер - сам пиріг.

1 порція тіста (див. Вище)

перед випічкою, тому наповнювач рідкий. Яйце створює як би "захисну плівку ", Щоб тісто не розмокнуло.

Печемо основу без наповнювача, як описано вище. Збиваємо яйця з цукром в мисці. Коли вони добре перемішалися, потроху додаємо вершки і соки. Повертаємо форму в грубку, і наливаємо всередину наповнювач. Випікаємо 40-45 хвилин при 180 С, поки наповнювач неначнет "застигати ", Але все ж залишиться небагато рідким в центрі. Даємо охолонути протягом години. Після цього можна нарізати.

Мій коментар: У нас вийшло ну дуже багато наповнювача. Тобто настільки багато, що його вистачило на 2 тарта. Чому не знаю, швидше за все моя форма для випічки була маленька (26 см, а не 30), і бортики низькі. Наступного разу врахую, або зроблю менше наповнювача, або у формі більшого діаметра.