Бісквіт апельсиновий

Фото - Фото - БІСКВІТ АПЕЛЬСИНОВИЙ

Знадобиться

Бісквіт апельсиновий

6 яєць

3/4 скл. апельсинового соку

1/2 скл. рослинного масла

2 1/2 скл. борошна

2 ч.л. розпушувача (порошку для випічки)

1 1/2 скл. цукру

цедра 1 апельсина

ваніль

Мені здається, в бісквіті дуже важлива послідовність приготування. В іншому можна варіювати - замінити сік, покласти півсклянки какао замість тієї ж кількості борошна та ін.

І так:

Розігріти духовку до 180 градусів.

Приготувати заздалегідь форму - змастити жиром, викласти папером для випічки - як завжди. Рецепт розрахований на номер 26.

Яйця розділити на білки-жовтки.

Збити білки з дрібкою солі. Коли піна густіє потрошку починай додавати цукор. Всього додати половину від загальної кількості. Відставити убік.

Всипати в жовтки цукор, що залишився + цедра + ваніль. Збивати до отримання світлого крему.

В отриманий крем тоненькою цівкою вливати масло, продовжуючи збивати до повного перемішування.

Змішати борошно з пекарським порошком. Я люблю її просіяти, але це не обов'язково.

У жовтковий крем додавати по черзі: третина борошна, половину соку, знову борошно, сік, борошно. Вже не збивати, а перемішувати. І не довго - тільки щоб перемішалося.

Отриману суміш дуууже обережно, круговими рухами ложки, змішати з білками.

Вилити у форму, випікати. Скільки - вже індивідуально. Я печу хвилин 50. Перевіряй обережно дерев'яною зубочисткою, але не смикаючи духовку занадто рано - щоб не опал.

Все!

Цей біквіт можна подавати так просто до чаю або використовувати в якості основи для торта - розрізати посередині, просочити сиропом, прикрасити кремом.

Удачі!

Як готувати