Пиріг з джемом

Фото - Фото - пиріг з джемом

Знадобиться

Тісто пісочне дивовижне!

Мигдальний пиріг з джемом (Martha Stewart Living)

З розрахунку 23х23 см деко (я роблю півтори порції, так як у мене деко 30х36 см).

Для тіста:

1 1/2 ст. борошна + для розкачування,

1/2 cт. меленого мигдалю (я рожна через м'ясорубку),

1/2 ч. Л. меленої кориці,

1/2 ч. Л. розпушувача,

1/2 ч. Л. солі,



1/2 ст. (120 гр.) Несолоного масла

2/3 ст. світло-коричневого цукру (можна звичайний, тільки трохи менше - він солодший),

1 велике яйце.

Для начинки:

1 1/4 ст. улюбленого джему без кісточок.

Я брала малиновий. (Але хочу зазначити, що на мій смак виходить солодкувато.)

Змішайте борошно, горіхи, корицю, розпушувач, сіль. Потріть туди на крупній тертці масло і руками зітріть борошно з маслом, щоб стало схоже на крихти.

Окремо збовтайте яйце з цукром. Влийте в миску з борошном і ретельно перемішайте. Викладіть тісто на стіл з невеликою кількістю борошна вимішайте до однорідної маси.

Відокремте 1/3 від всього тесту і покладіть у холодильник.

На пергаменті розкачайте корж, перенесіть на деко і руками розподіліть тісто так, щоб воно покривало весь деко і побудуйте бортики висотою 2-2.5 см.

Ставимо корж з деком в холодильник. Розкачуємо на пергаменті 1/3 тесту нарізаємо на смужки і ставимо знову в холодильник на 30 хв.

Тим часом. Викладаємо джем в сотейник і нагріваємо на повільному вогні поки той не розплавиться. Охолоджуємо.

Дістаємо нижній корж, викладаємо джем, потім смужки сіточкою.

Ставимо в розігріту духовку 350 F (180 С) на 30-35 хв. Обережно виймайте з духовки джем дуже гарячий і дуже рідкий. Розрізаємо остиглим.

Якщо здається сильно солодко, раджу застосувати замість джему повидло, яке Ликера готувала на Пісочні полосочки з начинкою (курага, чорнослив).

Як готувати