Банановий торт з ківі (Gotovyj korzh)

Фото - Фото - Банановий торт з ківі. (Gotovyj korzh)

Як готувати

Банановий торт з ківі.

Інгредієнти:

(На 12 порцій)

для тіста:

150 г вершкового масла

150 г caxapa

4 яйця

100 г борошна

1 пакетик ванільного цукру



100 г меленого фундука

2 ч. Л. розпушувача

12 г желатину

500 мл бананової сколотин

3 банани

400 мл вершків

1 пакетик ванільного цукру

50 г шоколадної стружки

100 мл вершків

2 ст. л. шоколадноі стружки

1-2 плоди ківі (розрізати уздовж навпіл і нарізати скибочками)

Спосіб приготування:

Перемішати вершкове масло, цукровий пісок і ванільний цукор. Окремо підмішати яйця. Заважати до тих пір, поки цукровий пісок повністю не розчиниться. Змішати борошно, горіхи, розпушувач і порціями підмішати до маси. Викласти тісто в роз'ємну форму (діаметр 26 см), змащену жиром, розрівняти його і випікати 25 хвилин при 175 градусах. Остудити.

Замочити желатин в 200 мл сколотин. Покласти корж на блюдо для торта і поставити навколо нього кільце для торта. Очистити банани і нарізати їх скибочками завтовшки 1 см. Викласти їх на корж, залишивши при цьому вільними краю. Помішуючи, розігрівати пахту з желатином, поки желатин повністю не розчиниться. Підмішати що залишилася пахту і охолоджувати 30 хвилин. Як тільки маса почне застигати, добре збити вершки з ванільним цукром. Підмішати їх до пахтовой масі разом з тертим шоколадом. Рівним шаром нанести крем на корж і охолоджувати 3 години. Збити вершки, покласти їх в кондитерський мішечок і викласти на торт у вигляді трояндочок. Прикрасити торт ківі і шоколадом.

Замість масла я брала спеціальний маргарин для випічки, горіхи пом'яла качалкою, так що траплялися великі шматочки (мені здається так навіть смачніше), замість сколотин взяла кефір і розім'яти в нього один невеликий банан, замість стружки потерла шоколадку, замість вершків взяла сметану Данон і додала желатин де то 8 гр. приблизно, всього на весь тортик пішло у мене желатину пакетик 20 грамовий.

Ківі я не прикрасила тому не було в наявності, просто потерла шоколадку перед застиганням (а то потім він тримаються не буде).

Дуже швидко застиг тортик, я в кефір поклала цукру (а то кисло зовсім), і то на мій смак кислувато вийшло, наступного разу більше покладу, а в іншому суперський тортик, корж дуже піднявся і вийшов набагато вище ніж на картинці.

Свій торт нажаль не сфоткали, не було плівки, дуже шкода, він вийшов такий же точно, красивий