Сьомга з бананами та інші смаколики

Фото - Фото - Сьомга з бананами та інші смаколики

Знадобиться

Блюдо мого винаходу, одне з найпопулярніших в нашому будинку, оскільки:

а) дієтичне

б) вимагає мінімальної підготовки продуктів

в) готується 4 хвилини

Як готувати

Блюдо мого винаходу, одне з найпопулярніших в нашому будинку, оскільки:



а) дієтичне

б) вимагає мінімальної підготовки продуктів

в) готується 4 хвилини

Один стиглий банан очищається і ріжеться кружечками в бульйонну чашку. Сьомга (полстейка на дамську порцію) відділяється від шкіри, нащіпивается або нарізається туди ж шматочками розміром з банановий кругляшок. Всі присмачується перцем (краще лимонним), меленим мускатним горіхом, тонконарезанним часником (необов'язково), сіллю (замість солі можна потім побризкати соєвим соусом), обливається лимонним соком, білим вином (якщо залишилося на денці), перемішується. Відправляється в мікрохвильовку на три або чотири хвилини, в залежності від потужності печі. При збільшенні порції відповідно збільшується час.

Замість бананів я так само звірячому поступаю з солодким перцем, грушами, шматочками ананасів. Можна використовувати духовку, але це уповільнює процес.

Зате якщо жінка не на дієті, можна ці художества проробляти на сковороді. Обсмажувати у вершковому або оливковому маслі тонкі скибочки філе (cёмужного, курячого, індіанського) з додаванням перерахованих фруктів і соєвого соусу. Шматочки птиці повинні бути без шкіри, їх слід нарізати смужками і опустити в добре розігріту олію. Обсмажити з двох сторін, зрушити лопаткою і на звільнене місце закинути фрукти / овочі. Всіх фігурантів довести до готовності. Наприкінці корисно додати часник та імбир. У цьому є щось глибоко китайське. Замість фруктів хороші також соєві паростки, з соєвим соусом і ложкою меду, але їх слід закидати майже одночасно з філе.

Bon App? Tit!