Торт "скринька"

Фото - Фото - ТОРТ

Як готувати

Треба спекти звичайний бісквіт. Я печу з 5 яєць у формі діаметром ~ 21cм. Рецепта не даю, тому у всіх свої прийомчики піч бісквіт. Він повинен бути високим, інакше шкатулки не вийде

Остудити цей корж до абсолютно холодного стану, акуратно зрізати верхівку. Це буде "кришка" шкатулки. Потім, за допомогою ножа і ложки (чим зручніше вам), виймаєте середину. Повинна вийде порожниста коробка. Товщину "кришки" і "коробки" робіть по своєму бажанню. Я робила їх нетовстими, але і наскрізь теж не проткніть!

Серединку порізати на шматочки і підсушити в духовці. Потім подрібнити в крихту за допомогою качалки.

Далі - простір для фантазії.

Цю крихту заважаємо зі звичайним масляним кремом (250г слив. Масла збити з 1/2 - 2/3 банкою згущеного молока), додаємо те, що любимо із сухофруктів і горіхів. Мені дуже сподобався такий варіант: волоські горіхи + трохи дуже м'якого і недимні чорносливу + "тропічний коктейль" (Це сухофрукти з ананаса, гуави, маракуї і чогось там ще ..) Так, всі складові нарізаємо на шматочки.

Дно і боки шкатулки я змастила тонким шаром крему (його треба заздалегідь відкласти). Думаю, можна і кисленьким джемом. Отриману масу викласти в шкатулку, накрити кришкою. Верх і боки змастити кремом, інакше підсохнуть.

За рахунок прикраси крему має бути більше. Доведеться збільшувати пропорції. Напевно, грам 300 масла на банку згущеного молока.

Звичайно, торт повинен трохи постояти, щоб просочитися.