Печеня зі свинячими язиками і квасолею

Фото - Фото - Печеня зі свинячими язиками і квасолею

Як готувати

Печеня зі свинячими язиками і квасолею

Вдома я насамперед поставив на газ каструлю з водою. Поки вмивався, переодягався - вода закипіла. Мови полетіли в окріп, а дитина була знову відірваний від телевізора, і відправлений чистити картоплю. Картоплі цього разу було небагато - чотири невеликих бульби були почищені і нарізані кубиками в один момент.

Свинячі язики, не в приклад яловичим, варяться зовсім недовго. 30 хвилин в окропі, і каструля з мовами була поставлена під холодну воду - охолоджуватися.



Тим часом, на сковорідці вже грілося рослинне масло. Небагато, тільки щоб обсмажити цибулю з картоплею. Поки масло грілося, велика цибулина була накромсана півкільцями, і кинута вже в нагріту олію. Слідом за нею, негайно, на сковорідці виявилася картопля. Все це, іноді помішуючи, потрібно обсмажити до тих пір, поки картопля не почне рум'яна.

Поки овочі смажаться, саме час зайнятися мовами. Я вийняв їх з холодної води і почав чистити. Свинячі язики чистяться набагато важче яловичих. Шкурка не відділяється. Ну, да не біда - шкурка на свинячих мовах набагато тонше і м'якше, ніж на яловичих. Тому я обмежився тим, що вирізав слинні залози під мовами, і зрізав саму грубу шкірку в товстій частині мови. Після цього мови були нарізані кубиками, за розміром такими ж, як картопляні.

Тим часом картопля на сковорідці зарум'янилася. Я виклав в сковорідку нарізані мови, відкрив банку з квасолею, злив з неї рідину, а саму квасолю теж виклав в сковорідку. Посолити, поперчити, і додав в спекотне дві дуже добрих ложки сметани. Перемішав все, збавив газ, і залишив булькати під кришкою хвилин на п'ятнадцять. Так, за ці п'ятнадцять хвилин я рази три кришку відкривав, і спекотне перемішував, інакше б все пригоріло.

Після цього газ був вимкнений, печеня посипано дрібно рубаною зеленню петрушки, і швидко з'їдено зі свіжими овочами вприкуску. Ех, до такої б закусці ще грам 150. Але, на жаль, не подбав заздалегідь