Торт п'яна вишня (від f-mary)

Фото - Фото - Торт П'яна вишня (від F-mary)

Знадобиться

Роблю його вже кілька років за таким рецептом:

Тісто: 10 яєць, 2,5 ст. цукру, 2 ст. борошна, 50 г какао.

Крем: 50 г какао, 600 г вершкового масла, 2 ст. цукрової пудри, 4 яйця, 2 порошку ваніліну.

Глазур: 100 г шоколаду, 2 ст.л. молока.

Крім того 2,5 ст. вишні, 0,5 ст. цукру, 0,5 ст. коньяку.

За 2 дні до приготування торта з вишні видалити кісточки, перемішати з цукром, притиснути ложкою до дна банки, залити коньяком і закрити кришкою.



Тісто. Яйця з цукром збити до утворення піни, потім збивати на пару до загустіння, зняти з лазні і продовжувати збивати, поки не охолоне. Після цього, обережно перемішуючи зверху вниз, всипати просіяне з какао борошно. Тісто викласти у форму, змащену маслом і посипану борошном. Піч близько 20 хв при температурі 200 град С. Готовність бісквіта визначити за допомогою дерев'яної палички.

Крем. Яйця збити на пару, додати какао і остудити. Масло і цукрову пудру розтерти, поступово додаючи яєчну масу і ванілін.

Корж розрізати навпіл. З кожної половини вийняти м'якуш і змастити 1/3 крему. Крихти розтерти з ще 1/3 крему, додати половину вишні, розділити навпіл і укласти в бісквітні коробки. Нижню змастити кремом, покласти вишню і змастити кремом. Зверху покласти другий корж розрізом вниз.

Глазур. Шоколад розігріти, додати молоко і залити торт, розрівняти глазур ножем. Торт добре остудити.

Тепер мої коментарі

Цей рецепт є тут

https://cookforwoman.ru/8_586.htm

Вишню я зазвичай використовую вже "п'яну", Тобто коли зробимо вишневу наливку, вишня залишається і я зазвичай печу такий тортик.

Зазвичай цей тортик я роблю з половини норми - виходить в самий раз, а верхи не прикрашаю - тільки заливаю глазур'ю, щоб рівно було, і все

Як готувати



Схожі рецепти

Pianay vishnia
Pianay vishnia
 
106