Грудки по-київськи та інші начинки

Фото - Фото - Грудки по-київськи та інші начинки

Як готувати

в курячих грудках робиться надріз / кишеньку (ніжно і акуратно, потрібний ніж хороший, по можливості тоненький). У кишеню заталкивается суміш з масла вершкового, сиру тертого (Чеддер добре йде), часнику давленного, трав різаних, різних. Все в пропорціях приємних споживачеві.

Карман можна потім закріпити зубочисткою. Груди обваляти в яйці і сухарях (я часто замість сухарів беру кукурудзяних пластівці (таких солодких) і безжально калічу).

Все в духовку, години на підлогу.

Ми курячу груди фаршируємо шинкою з сиром (Гордон-Блю), маку в яйце, паніруємо в сухарях і смажимо.

А котлети з фаршу фаршируємо, знову ж таки, печерицями (дрібно).

А котлету свинячу на кісточці теж намагаємося фарширувати (якщо м'ясник правильно кишеньку зробить) теж грибами, обсмаженими з цибулькою

у нас прямо вже колекція зібралася чим можна начиняти:

Розмоченою курагою зі смаженою цибулею (шалено смачно, особливо якщо не котлети, а тонкі скибочки курячої або індичої грудинки),



Смаженими грибами і смаженою цибулею (мій чоловік пищить, коли я їх роблю),

Тертими на тертці вареними яйцями і крибнимі паличками (це тільки для мене, так як чоловіка моя рибу не їсть, а так - дуже оригінально і ніжно),

маленькими сухариками, які в салат кидають (виходить шалено смачно, для гостей, тільки потрібно тоооненькій шар фаршу делатЬ.чтоби сухарики НЕ розмокнули і котлети встигли прожаритися),

яблуками (так-так! Між іншим дуже смачно виходить, соковито і незвично, тільки фарш роблю посуше),

шинкою або смаженою копченим салом,

сиром (якщо фарш посуше зробити - нічого не витече - гарантую),

чорносливом,

маслом (а ля котлети по-київськи),

зеленню (чоловікові не фонтан, а мені смачно).

Ще одна фаршіровачка:

пір'я зеленої цибулі порізати, додати 1 сире яйце, сіль, перець.

цибулю з яйцем обсмажуються, а потім можна начиняти-знову ж вмочити в яйце і в сухарі і смажити на сковороді.

І ще начинки для курячого філе - вишня у власному соку (віджата). Або - скибочки айви, запечені в духовці до напівготовності.