Свинина запечена шматком

Фото - Фото - Свинина запечена шматком

Як готувати

Філейну частину свинини натерти сіллю, перцем і спеціями. Нашпигувати часником. Швидко обсмажити на великому вогні до отримання красивою скоринки. Насправді обсмажувати не обов'язково. Можна і так зробити. Загорнути у фольгу. Це - найпростіший варіант. Я його якраз сьогодні робила на бутерброди.

Ще можна обгорнути не в фольгу, а в тісто тонко розкачане з борошна і води. Це більш заморочно, але дуже смачно. або в млинець з прісного тіста, поставити у формі в духовку. При запіканні в тесті готовність визначається так: 1:00 на кг. Запікати приблизно при 180-200 С.

Ще можна запікати "без усього". Це по мені найсмачніше. У мене, кстатіті, мама в детст (моєму) так робила. Шматок м'яса нашпигувати, посолити-перчити-намазати як звичайно. Покласти на деко і запікати до готовності при високій 250 С t. Сморід буде спочатку, але потім вийде чудное мяско з рум'яною скоринкою і дуже соковите. Я ще все-таки поливаю соком або водичкою в процесі запканія, хоча це начебто не обов'язково. Запікати до готовності, тобто до моменту коли на проколі буде прозорий сік. Це ДУЖЕ смачно і швидше ніж другік варіанти. Недолік - дим і сморід. З цієї причини і я коли просто на бутики роблю - роблю у фользі.