Цукіні

Фото - Фото - цукіні

Знадобиться

1.Салат з і кмином

Обсмажити 2 дрібно порізаних цукіні і 1 порізану цибулину в 2 ст л оливкової олії. Додати 2 ст л кунжутного насіння і 1 ст л томатної пасти. Перемішати 3 ст л сметани і сік 1/2 лимона, приправити за смаком і перемішати з цукіні. Приправити і подавати.

2. Запечені фаршировані цукіні

Порізати 4 цукіні навпіл уздовж. Відварити протягом 2х хвилин, вискоблити м'якоть і відкласти. Обсмажити 225 гр дрібно нарізаного бекону, 2 дрібно нарізана ріпчаста цибулина, 1 роздавлений зубчик часнику. Додати дрібно порізану м'якоть кабачків 30 гр хлібних крихт і приправити за смаком. Нафарширувати цукіні і покласти у змащену маслом форму. Посипати 55 гр тертого сиру і запікати 15 хв при 190 гр С.

Я періодично роблю запечені цукіні, ето красиво і йде у мене як гарнір до якого-небудь м'яса, мови. Начинку можна робити будь-яку, орієнтуючись на смак і сумісність продуктів. Головне - зверху тертий сир. Один раз спробувала фарширувати сирі цукіні, що не відварюючи їх попередньо (було лінь возитися). Не повторюйте моєї помилки - обов'язково відваріть!

Як готувати