Варення з черешні та інжиру (від Борман)

Фото - Фото - Варення з черешні та інжиру (від Борман)

Знадобиться

Варення з черешні з волоським горіхом.

Відразу кажу, процес трудомісткий, але смак

З черешні видалити кісточки, в кожну ягоду замість кісточки покласти шматочок волоського горіха. Засипати цукром (1 кг на 1 кг), дати постояти щоб ягода пустила сік. (Краще викладати шарами, так цукор швидше просочиться. Поставити на повільний вогонь. Як закипить, дати покипіти хвилину-дві, відставити. Остудити, потім ещй раз дати закипіти і поварити. Я взагалі варення будь варю так. Увечері перший раз даю закипіти, на ніч залишаю, утом ще раз проварюю і розливаю по банках, якщо з ранку врмени немає, залишаю ще раз до вечора і ще раз даю закипіти і розливаю.

Варення з інжиру з фундуком та лимоном.

У кожну ягоду інжиру з широкої сторони вкласти смажений фундук, засипати цукром, почекати, коли пустить сік, варити як будь-яке інше варення. В самому кінці додати тонко порізаний лимон (кружечками, половинками кружечків, четвертинками, як хочете), дати поваритися з лимоном одну хвилину і розлити по банках.

Іноді, в процесі варіння, фундук з інжиру випадає, але це не біда.

Джем з інжиру з фундуком.

Взагалі-то, в оригіналі треба свіжий інжир прокручувати на м'ясорубці, а потім варити з цукром. Але я так не люблю, у мене вічно ця маса пригоряти починає. Тому я вже зварений з цукром інжир прокручую через м'ясорубку (або в кухонному комбайні подрібнюю), додаю подрібнений смажений фундук і пропущений через м'ясорубку лимон (всі пропорції за бажанням, крім цукру і ягід, ну і, природно, горіхів і лимона повинно бути менше, ніж інжиру) Всю цю масу в каструлю, щоб закипіла і прокипіла хвилинки три. Потім по банках. Абсолютно чудова начинка для рулетів. І з тостами на сніданок-смакота.

Як готувати