Ромова баба

Фото - Фото - Ромова баба

Знадобиться

1 3/4 чашки просіяного борошна

1 пакетик сухих дріжджів (7 гр)

3 яйця

3/4 чашки слив. масла кімнатної температури

1/4 ч.л. солі

1 ст.л. цукру

2 ст.л. родзинок



Сироп:

1/2 чашки води

3 ч.л. цукру

3 чарки рому

Як готувати

1 1/4 чашки борошна змішати з сухими дріжджами в мисочці, долити теплої води до консистенції пасти, розмішати і дати постояти в теплому місці 15 хв., Опара повинна збільшитися в два рази.

У велику миску покласти залишилися 1/2 чашки борошна, опару, яйця, масло і сіль, замісити тісто на дошці, посипаною борошном, щоб воно стало гладким і еластичним. Вмесіть цукор і родзинки.

Змастити маслом круглу форму з діркою, викласти в неї тісто. Тісто не повинно займати більше 1/3 форми. Дати піднятися в теплому місці 1,5 години або поки не підніметься до країв форми. Випікати в гарячій духовці (425 F) протягом 25 хвилин або поки скіпа не вийде з тіста сухою.

Поки печеться баба, приготувати сироп.

Воду і цукор покласти в каструльку, нагріти, дати покипіти 3 хвилини, зняти з вогню і додати ром.

Готову бабу вийняти з форми, помістити в глибокий посуд і залити сиропом з усіх боків.

Коментарі Dolce: за мене тісто місила хлібопічка. Але 1 3/4 чашки борошна було явно мало, а може я занадто багато води налила в опару, але тісто довго залишатися рідким, я стала підсипати потроху борошна в процесі замісу, поки тісто не набуло потрібного виду. Пекла в звичайній формі для angel food cake, в якій денце з трубкою виймається. Тісто піднялося дуже добре і після випічки баба мені дуже сподобалася

Рома я налила набагато більше, ніж 3 чарки, 200 мл, т.к. в інших рецептах читала, що ллють по півпляшки, і що бабу в підсумку треба їсти ложкою. Ще в сироп бухнула від душі ванильнойесенції. Ром брала Bacаrdi golden. Правда, рому я теж дала трохи покипіти в сиропі, щоб алкоголь випарувався.