Бісквітний рулет 2 (!)

Фото - Фото - Бісквітний рулет. 2 (!)

Як готувати

Бісквітний рулет.

Збити 5 яєць з 1 склянкою цукру до пишної білої піни. (Я засікав - 3-4 хвилини міксером на максимальній швидкості). Додати солі на кінчику ножа, соди 1/2 чайн. ложки + оцет 2 чайн. ложки.

Розмішати. 1 склянка борошна просіяти і в 3 прийому всипати в тісто. Його вже не збивати, а акуратно заважати віночком зверху вниз.

Заздалегідь розігріти духовку. На деко постелити папір для випічки або промаслений кальку. (Обов'язково, інакше не отдерёшь бісквіт від дека!) Вилити тісто на папір, розрівняти ножем. Випікати на середньому, або трохи нижче середнього, вогні. У мене виходило 8-10 хвилин. Корж повинен бути ніжно-золотистого кольору.

Далі потрібно робити швидко, але акуратно

Корж вийняти, перевернути папером вниз. Можна папір змастити холодною водою, щоб легше знімалася. Потім вже готовий корж знову перевернути. Ці маніпуляції потрібні для того, щоб начинка намазувати на ту сторону, яка не стикалася з папером. Так красивіше і смачніше. Гарячий корж намазати повидлом і згорнути. На мій погляд, повидлом краще, - від рідкого варення рулет стає "мокрим". Але це на любителя

Опис довге, але часу йде сміховинно мало (ось тому й печу через день).