Торт трюфель (delia smith)

Фото - Фото - Торт Трюфель (delia smith)

Як готувати

Торт Трюфель

Цей рецепт досить простий, і кращий шоколадний десерт який я пробувала за роки! Рецепт був мені щедро подарований шеф-кухарем Athenaeum Hotel на Пікаділлі Дереком Фуллером. Він дуже шоколадний, так що подавайте маленькими порціями. Торт можна заморожувати, але так як його можна приготувати за два дні, ам це не знадобиться.

На 10 осіб

75г бісквітів Амаретти, добре покришених качалкою (хрусткі бісквіти з мигдальним смаком.)

450 г чорного шоколаду (на менше 75% шок.бобов) кращого ккачества.

5 стол.ложек рідкої глюкози

5 стол.ложек рома

570 мл вершків подвійних кімнатної температури

Подавати:

Какао для посипання

охолоджені вершки (будь-які)

Так само вам знадобиться форма 23 см, дно викладену пекарської папером (Іріша, забула я знову як називається) також змащена маслом.

Посипте форму по дну крошёнимі бісквітами. Далі, розбийте шоколад і покладіть його в вогнетривку миску разом з глюкозою і ромом. Тримайте миску над каструлею з киплячою водою і залиште поки шоколад на розчиниться і не стане гладким. Перемішайте і залиште поки шоколадна суміш на стане просто теплою хвилин на п'ять.

Тепер, в роздільної мисці, збийте вершки поки вони дуже злегка не загустеют. Покладіть половину в шоколадну суміш і потім умішайте шоколадну суміш в половину, що залишилася. Далі викладіть все в форму, прикрийте плівкою і залиште охолоджуватися на ніч.

Прямо перед подачею, ножичком проведіть по стінка, трохи струсіть і переверніть на тарілку (не бійтеся, все буде добре.) Подаючи, посипте торт какао, і подавайте з вершками.