Хліб з шавлією і сардельками

Фото - Фото - ХЛІБ З ШАВЛІЄЮ і сардельки

Знадобиться

1 cт.л. соняшникової олії

сардельки на ваш смак (желат-но гостренькі) - десь 3 штуки

3 яйця

2 ст.л. води

3 чашки хлібної борошна

2 ст.л. сухого молока

2 ч.л. цукру

1,5 ч.л. солі



1/4 чашки масла (56,5 гр.), Розтопленого

1 ч.л. швидких дріжджів (я поклала active dry)

1 ч.л. dried sage (шавлії)

Для обмазки хліба:



1 жовток + 2 ст.л. води

Як готувати

Цей хлібець дуже легко готувати, тому тісто замішується в хлебопечке, а випікається в духовці.

1. Масло нагріти в сковорідці і обсмажити сардельки на невеликому вогні з усіх боків хвилин 7-10. Остудіть.

2. Додати яйця з водою в хлібопічку.

3. Висипте борошно, потім сухе молоко. Покладіть цукор, сіль і масло в різні кути. Зробити зверху в борошні поглиблення і висипати дріжджі.

4. Включити установку на "тісто". Додати шавлія за сигналом, якщо такої опції немає, то за 5 хвилин до кінця замішування. (С шавлією я злегка промахнулася, думаючи, що на установці "тісто" буде сигнал на додавання додаткових інгредієнтів, а його не було. Тому шавлія додала пізно і він майже не втрутився в тісто. Якщо що, то можна, напевно, його відразу з борошном покласти.)

5. Коли цикл на заміс тіста закінчиться, дістати його і покласти на присипану борошном поверхню. Расскатать в прямокутник товщиною десь 2,5 см. І шириною з вашу форму для випічки, чуть-чуть побільше.

6. Покласти сардельки на середину тіста з краю (виходить в довжину 1,5 сардельки) і щільно згорнути тісто навколо них. Краю ще маленько загорнути і покласти в попередньо змащену форму (я ще калькою застилаю по широкому краю, потім зручно за неї хліб витягувати) .Укройте форму плівкою і поставте підходити в тепле місце хвилин на 30-45.

7. Духовку попередньо нагрійте до 375 F (190 C). Змастіть хліб зверху жовтком з водою і випікайте 30-35 хвилин. Дістаньте і остудіть на решітці.

Прим .: Коли будете замішувати тісто, то дивіться по консистенції, можливо треба буде додати трохи водички (я додавала пару ложечок). Тісто по консистенції відрізняється від простого хлібного, більш здобне, тому піднімається в хлібопічці не сильно. Це нормально. Воно потім підходить, коли стоїть і випікається. Випікала в скляній формі, проблем не було. Взагалі сам хліб (без сардельок) дуже смачний, я думаю, що з нього навіть пиріжки можна пекти.

Сардельки маються на увазі ті, які не повністю готові до вживання, тобто sausage (їх попередньо треба варити або на грилі обсмажувати). У процесі обговорення цього рецепта прийшли до висновку, що краще сардельки НЕ обсмажувати, а відварити. Так вони не будуть випадати з хліба.