Карбонад в капустяному листі

Фото - Фото - Карбонад в капустяному листі

Знадобиться

Свинячий філей 1,5 кг

Білокачанна капуста 1 качан

Зелену цибулю 1 пучок

Зелень чебрецю за смаком

Сіль за смаком

Перець за смаком



Курячий бульйон 1 кубик

Середній картопля 8 шт.

Рослинна олія 1 ст. ложка

Як готувати

Зніміть 6 верхніх капустяного листя. Добре відбийте або зріжте тверді частини. Відокремте черешки зеленої цибулі від пір'я. У великій каструлі закип'ятіть воду. Варіть капустяне листя 3-5 хвилин до м'якості. Вийміть, відкиньте на друшляк і дайте воді стекти. Обдайте окропом пір'я зеленої цибулі, щоб вони злегка розм'якшилися.

Зріжте жир з м'яса. У мисочці середнього розміру змішайте дрібно нарізану зелень чебрецю, чорний мелений перець і одну чайну ложку солі. Посипте м'ясо з усіх боків приправами. Покладіть свинячий філей одним шматком на великі капустяні листки. Оберніть його листям так, щоб м'ясо було повністю закрито з усіх боків.

Закріпіть капусту за допомогою пір'я зеленої цибулі в декількох місцях. Якщо одного цибулевого "шпагату" виявиться недостатньо, зв'яжіть між собою пару пір'я.

Викладіть свинину у велику жаровню. Розведіть бульйонний кубик в двох чашках гарячої води. Вилийте бульйон в жаровню. Запікайте м'ясо при температурі 350 # 1038- С приблизно протягом години, постійно поливаючи соусом.

Відваріть картоплю "в мундирі" в підсоленій воді. Злийте воду, очистіть і поріжте його невеликими кубиками.

Довільно наріжте капусту, що залишилася. У сковороді з антипригарним покриттям на середньому вогні розігрійте масло, додайте половину чайної ложки солі і капусту. Злегка обсмажте, покладіть картоплю і посмажте разом з капустою. Викладіть у велике блюдо.

Готовий карбонад викладіть на блюдо з картопляно-капустяним гарніром. Полийте карбонад соусом, що утворився після запікання.