Дієтичні тортики на сніданок (від Каллісто)

Фото - Фото - Дієтичні тортики на сніданок (від Каллісто)

Знадобиться

Хочу поділитися рецептами виключно дієтичними, без цукру і не дуже корисних вуглеводів борошна. Я печу собі такі тортики на сніданок. Ось кілька прикладів:

У змащену маслом форму кладу шматочки бананів і полуниці. (Можна класти все, що лібішь - фрукти, сухофрукти).

З вівсяних пластівців (або інших) роблю муку - подрібнюю в комбайні.

Змішую її з соком (апельсиновим, ананасовим, який є, коротше) до консистенції сметани, окремо збиваю білки яєць з дрібкою солі. В "тісто" додаю ваніль, корицю, погашену лимонним соком соду. В останню чергу додаю білки, обережно перемішавши, заливаю "тестом" фрукти і запікаю в духовці при темп.200-210 градусів, приблизно 15 хв. Цей рецепт можна змінювати: замість соку використовувати кефір, тоді можна додати мед, щоб було послаще.

Ще я роблю багатошарові тортики - перший шар - вівсяні пластівці з тертим яблуко, з медом, корицею і соком (запікаю), потім зверху викладаю знежирений сир з родзинками і ваніллю (можна додати збиті білки), і запікаю - третій шар - збиті білки ( можна з цукром, але я просто поливаю їх медом - тоненькими ниточками).

Або ж роблю запіканку з бананів: подрібнюю їх у блендері, додаю лимон. сік, вівсяну муку, родзинки, ванілін, корицю і т.д., білки і запікаю.

Ось так я використовую вівсянку!

Як готувати