Крекери

Фото - Фото - Крекери

Знадобиться

250 гр вершкового масла кімнатної температури

250 гр 9% сиру (я брала 5%)

3 столові ложки масла Канола або кукурудзяного (у мене було соняшникова)

100 мл вершків (жирність не вказана, я брала 32%)

1 столова ложка солі

1 чайна ложка цукру

1 чайна ложка порошку для випічки

500 гр борошна

яйце для змащування

спеції (мак, паприка, кунжут, все, що прийде в голову для присипки)

Як готувати

Масло збити в міксері збити (вірніше, перемішати насадкою для тіста) на середній швидкості до стану однорідної маси. Додати сир, продовжити перемішування. Додати рослинне масло, вершки, сіль, цукор, порошок для випічки. Перемішувати, поки маса не прийме консистенцію сиру Котедж (з такими грудочками).

Зменшити швидкість міксера, додати відразу всю муку. Перемішати до формування м'якого тіста. Вийняти з міксера, зробити з тіста кулю, загорнути в плівку і поставити в холодильник, щонайменше на годину.

Розігріти духовку до 160 С. Взяти аркуш паперу для випічки, викласти на нього шар тіста, розкачати як можна тонше (не треба присипати папір борошном). У мене товщина тіста до випічки вийшла приблизно 0.5 см, і це, мабуть, забагато. У всякому разі, вийшло товщі, ніж на картинці в журналі. Папір з тестом покласти на деко, змастити яйцем, нарізати на квадратики коліщатком або ножем, прісипть спеціями, випікати близько 30 хвилин. У мене вийшло довше, хвилин 45, напевно, через товщину. Вони повинні бути світло-коричневими. Витягнути з духовки, охолодити. Можна зберігати до 2 тижнів у закритому посуді.