Сирний торт від Карини (опис Ликери)

Фото - Фото - Сирний торт від Каріни (опис Ликери)

Знадобиться

Тісто:

4 яйця

1,5 дл (126 гр.) Цукру

1 дл (50 гр.) Борошна

1 дл (50-52 гр) крохмалю

1 ч.л. розпушувача

Сирний крем:



500 г сиру

400 мл жирних вершків

1 дл (82 гр) цукру

1 дл родзинок

1/2 дл дробленого мигдалю

100 г цукатів

2 ч.л. ванілі

2-3 ст. л. лимонного соку

4 пластинки (пакетик 7 гр) желатину

За тестом проблем не було. Яйця збиваємо з цукром, потім ложкою підмішуємо просіяні разом борошно з крохмалем і пекарським порошком. Я ще дрібку солі додала. Просочувала бісквіт апельсиновим соком (з 2-х апельсинів) + додала апельсинового лікеру.

Для начинки важливо, щоб усі інгредієнти були кімнатної температури. Це треба для того, щоб желатин рівномірно розподілився в кремі. Сир я не перетирала, у мене був домашній, він дуже м'який, чимось на сиркові маси схожий. Родзинки і цукати брала на око, були замочені в коньяку. Про желатин. У чашечку виливаємо лимонний сік (взяла 3,5 ст.л.), зверху рівномірно висипаємо желатин, залишаємо для набухання на 1 хвилину. Потім чашечку з желатином поставила в гарячу воду до повного розчинення желатину, ще додала трохи лікеру, більше рідини не підливала. Охолодила трохи і підмішала в нього трохи сиру, вже змішаного з цукатами, родзинками, цукром, горіхами і ваніліном. Все добре перемішала і вилила до залишився сиру. Ретельно перемішала і стала обережно додавати збиті вершки. Потримала готовий крем трохи в холодильнику, а потім намазала на коржі. І ще хотіла сказати щодо прикрас. Може буде краще прикрасити ягодами відразу після нанесення крему, тому після того, як він застигає, ягоди не держут на ньому, скочуються Я, правда, врешті-решт все поклала, але якщо раптом везти куди тортик, то по дорозі всі розгубиться Ну якщо нести від холодильника до столу, то все буде нормально.

Так, тортиком на картинці можна пригощатися Смачного

_________________

Як готувати