He

Фото - Фото - HE

Як готувати

На жаль, з приводу рису нічого сказати не можу, блюдо таке ні разу не пробувала, а от як приготувати майже сиру рибу, можу розповісти (я вже в якійсь темі писала про це, але не пам'ятаю де точно, тому повторюся). Берете сьомгу, горбушу, осетрину, судака (мені він навіть більше подобається, бо не жирний), ріжете на тонкі смужки, прім.0,5 см, довжина значення не має. Якщо риба морожена, її можна построгать. Скласти рибу в миску, посолити, поперчити, полити соком лимона або оцтом, розведеним водою, і на пару годин в холодильник. От і все! А можна ще потім рибу залити киплячим рослинним маслом і швидко перемішати. Але тоді вже риба буде не напівсира, і мені це блюдо знайоме, як корейське "ХЕ"

Я його знаю як корейське блюдо під назвою"ХЕ". Це добре, що в тебе судак морожений. Ти його сильно не розморожувати і построгать гострим ножем. А з приводу рису ... Спробуй сирий рис обсмажити в олії, додай шафран і куркуму, можна ще бульйонний кубик. Коли рис вбере масло і стане прозрачненькім - налий гарячої води (на склянку рису прим. 1,5 склянки води) і накрий кришкою. Довести до готовності. Рис виходить жовтенький і розсипчастий



Схожі рецепти

Риба сол
Риба сол
 
156
Риба хе
Риба хе
 
200