Курка з травами і апельсином по-іспанськи

Фото - Фото - КУРКА З ТРАВАМИ І АПЕЛЬСИНОМ по-іспанськи

Знадобиться

На 4 порції:

3 ст л оливкової олії

1 ст л свіжої петрушки

2 ст паприки

1.75 кг курки

1/2 апельсина

Як готувати

1. Розігріти духовку до 190 гр С / 375 F / Gas 5. З'єднати масло, петрушку і паприку. Втерти по всій поверхні курки. Порізати апельсин навпіл і покласти всередину. Покласти курку у форму, грудкою вниз, змастити маринадом і запікати 20 хв.

2. Перевернути курку і запікати 1 година 10 хв, поливаючи кожні 15-20 хв.



Курка готова, коли з неї тече чистий сік, якщо увіткнути паличку в середину. Подавати курку з виділилися соками.

На замітку:

Щоб курка завжди запікалася добре, відводите по 25 хв на кожні 500 гр курячого м'яса плюс 10 хв.

Неймовірно смачно! Цей рецепт став одним з найулюбленіших в моїй родині!

Поділюся набраними опиьлм :)

Перший раз готувала точно за рецептом, курочка була невелика і ми якось вже очеь швидко її умялі. Було смачно, мені мені здалося, що в рецепті замало "Апельсиновий " і наступного разу зробила по іншому:

видавила сік з цілого апельсина, змішала з маслом, паприкою, сіллю і петрушкою. Курку порізала на шматки, кожен шматок змастила маринадом, залила залишками і поставила під гніт.

Включила духовку. Порізала другий апельсин упоперек на скибочки і склала в форму шарами: курка - апельсини - курка і полила маринадом. Шари треба укласти так, щоб вони вільно розбиралися на групки: два шматочки курки з кручожком апельсина між ними,

для того, щоб можна було перевернути, як вказано в рецепті. У такому вигляді м'ясо більше просочується апельсином, мені це подобається.

Все, інших відступів я не робила.

Курочка м-м-м ... Вельми, вельми! Раджу всім, хто розуміє м'ясо з фруктами